Wczytuję dane...
Produkty linii Russian Volume są przeznaczone głównie do metod objętościowych.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Twórz i zachwycaj!

W przypadku rzęs są nimi oprawy oczu, podkreślające ich piękny kształt i głębię spojrzenia. Kobiety, przychodząc do salonu stylizacji rzęs, oczekują doskonałego efektu wyrazistości oczu i jednocześnie komfortu użytkowania, jakie dają sztuczne rzęsy. Niepotrzebne staje się dodatkowe tuszowanie rzęs, ponieważ prawidłowo wykonana aplikacja sprawia, że włoski stają się gęste i ciemniejsze.


Marka Noble Lashes pomoże Ci na każdym etapie pracy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków stylistki rzęs. Rozpoczynając swoją przygodę z zawodem, otrzymasz szereg porad i profesjonalnych instrukcji na szkoleniach i kursach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. U nas kupisz również swój pierwszy zestaw treningowy, a także zestaw startowy, który pomoże Ci rozpocząć działalność stylistki rzęs. Wszelkiego rodzaju sprzęt, wyposażenie i akcesoria oraz towar, potrzebny w Twoim salonie znajduje się również w naszej bogatej ofercie, a niskie ceny i szybka obsługa zapewnią wygodę i zadowolenie z zakupów.

Rzęsy Russian Volume stworzone, by zachwycać!

Model Russian Volume 3D D 0,15 to wachlarze rzęs składające się z trzech pojedynczych włosków, sklejonych przy podstawie i rozchodzących się skośnie na boki, tworząc charakterystyczny kształt wachlarza. Odpowiednio rozłożone siły ciężkości oraz kąt odchylenia, sprawiają, że sztuczne rzęsy nie obciążają rzęs naturalnych, a przy aplikacji używa się znacznie mniejszych ilości kleju, niż podczas metody 1:1. Daje to efekt lekkości i jednocześnie trwałości, ponieważ nawet po utracie jednego wachlarza, sąsiadujące z nim kępki rzęs, natychmiast uzupełniają lukę, rozchodząc się na boki. Gotowe wachlarze Russian Volume 3D D 0,15 znacznie przyspieszają pracę stylistki, a klientkom zapewniają spektakularne efekty objętości i podkręcenia rzęs. Paletka zawiera 12 rzędów rzęs o długości 8-13 mm, przyklejonych na jasnej taśmie.


 

 

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...