Wczytuję dane...
Cała linia rzęs Russian Volume jest idealnym produktem dla metod objętościowych.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Przedłużanie rzęs a lifting

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs można wykonać różnymi metodami, w tym metodą podstawową 1:1 czy metodą objętościową. W przypadku obu sposobów konieczne jest użycie kleju, dlatego niektóre z klientek muszą zrezygnować z takiego zabiegu z przyczyn zdrowotnych. Najczęściej powodem jest alergia, ale profesjonalna stylistka może zaproponować skuteczny zabieg liftingu i laminacji rzęs, który podnosi i podkręca rzęsy, dając doskonały efekt wyrazistego spojrzenia.


Linia Russian Volume dla efektu większej objętości

Linia rzęs Russian Volume została stworzona dla metod objętościowych polegających na doklejaniu do rzęs naturalnych kępek rzęs sztucznych. W przypadku modelu 3D C 0,10 są to wachlarze składające się z trzech pojedynczych rzęs sklejonych u podstawy i z końcówkami rozchodzącymi się na boki i tworzącymi kształt wachlarza. Równomierny rozkład sił ciężkości oraz odpowiedni kąt nachylenia sprawia, że wachlarze nie obciążają naturalnych rzęs, a przy tym są delikatne i komfortowe w noszeniu. Przygotowane do aplikacji wachlarze dają stylistkom możliwość szybszej pracy podczas zagęszczania rzęs, a dodatkową zaletą jest użycie znacznie mniejszej ilości kleju niż przy metodzie 1:1.

 

Rzęsy Russian Volume 3D C 0,10

Cienkie u podstawy rzęsy doskonale łączą się w wachlarze, a odpowiedni design i skierowanie pod właściwym kątem nie obciąża rzęs naturalnych ani powiek. Model Russian Volume 3D C 0,10 wspaniale sprawdzi się przy aplikacji, a potrójny wachlarz nada spektakularnej objętości. Odpowiednio dobrana przez stylistkę barwa rzęs, ich grubość oraz długość gwarantują zachwycające efekty i zadowolenie klientek z rezultatów zabiegu. Paletka zawiera 12 rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm, przyklejonych na białym tle, które ułatwia pobieranie ich pęsetą.


 

 

 
Napisz opinię
2018-06-20 21:07:30 - Gabii

Pięknie układające się kępki 3d, aplikacja z gotowymi kępkami znacznie przyśpiesza mój czas pracy ;)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...