Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs nie jest skomplikowanym zabiegiem, mimo to trzeba wiedzieć, jak go wykonać, a to tylko połowa sukcesu.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.


Rzęsy rzęsom nierówne

Drugą połowę stanowią sztuczne rzęsy, których na rynku jest ogromny wybór. Ważne jest, aby podejmując decyzję, mieć na uwadze wysoką jakość produktów, bezpieczeństwo, rekomendacje i rzecz jasna – atrakcyjną cenę. Te wszystkie atuty mają rzęsy marki Noble Lashes specjalizującej się w przedłużaniu rzęs oraz polecaniu do tego odpowiednich preparatów. Pamiętaj, zanim wybierzesz rzęsy dla siebie, zastanów się, czy są dla Ciebie i Twoich oczu odpowiednie.

Produkty Noble Lashes

Firma Noble Lashes skupia swoją działalność na sztucznych rzęsach i produktach niezbędnych do przeprowadzania zabiegów związanych z rzęsami. Dlatego też marka ta jest taka popularna, ponieważ jej produkty są po prostu dobre. Szeroki wybór rzęs syntetycznych, wachlarzy, narzędzi, henny to tylko mały procent jej zasobów. Noble Lashes prowadzi również stronę internetową, która krok po kroku wyjaśnia, instruuje i prowadzi początkujące stylistki rzęs. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać zabieg przedłużania rzęs, znajdziesz na stronie firmy pomocne porady i wskazówki.


 

Wachlarze rzęs Russian Volume

Innowacyjna kolekcja sztucznych rzęs Russian Volume cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród klientek indywidualnych, jak i salonów kosmetycznych. Wachlarz zawiera aż 12 rzędów rzęs o różnej długości, a także jasną szatę graficzną umożliwiającą łatwe znalezienie kępek. Seria Russian Volume przeznaczona jest do zabiegów przedłużania rzęs metodą objętościową 3D, czyli 3 do 1. Każdy wachlarzyk składa się z trzech rzęs połączonych ze sobą u podstawy, których końcówki rozchodzą się, tworząc wachlarz. Rzęsy 3D mają lepszy rozkład ciężaru w przeciwieństwie do rzęs 1 do 1. Nie obciążają naturalnych rzęs, doskonale się prezentują i wyglądają jak prawdziwe. Co więcej, rzęsy Russian Volume są elastyczne i podatne na kształtowanie, a dzięki specjalnej budowie są niezwykle łatwe w aplikacji.

 

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...