Wczytuję dane...
W naszym sklepie proponujemy szeroki asortyment różnorodnych produktów do stylizacji rzęs.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Marka Noble Lashes dla natury

Wśród sztucznych rzęs znajdują się modele innowacyjnych Eco Volume Lashes, rzęs ultralekkich i dających niezwykły komfort noszenia. Ich opakowanie zostało wykonane z papieru kraft w 100% ulegającego biodegradacji. W trosce o naturę prowadzimy kampanię, polegającą na wymianie zużytych plastikowych paletek na pełne opakowania rzęs Eco Volume Lashes. Wymiany można dokonać w Eco Punktach oznaczonych zielonym drzewkiem. Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie pod hasłem Eco And Noble.

Wachlarze rzęs Russian Volume 3D

Linia Russian Volume została stworzona do metod objętościowych 3:1. Gotowe wachlarze wykonane z trzech pojedynczych włosków sklejonych u nasady i rozchodzących końcówkami w przeciwne kierunki to produkty idealne do szybkiej i sprawnej aplikacji. Wachlarze rzęs 3D D 0,07 mają ekstremalny skręt nadający rzęsom wyjątkowości i powabności. Przygotowane tak, by nie używać do ich mocowania dużych ilości kleju, nie obciążają naturalnych rzęs, oszczędzając również czas i koszty zabiegu.

 

Russian Volume lekkość i objętość w jednym

Rzęsy Russian Volume dzięki równomiernemu rozkładowi wektorów sił ciężkości i odpowiedniemu kątowi odchylenia nie obciążają i nie sprawiają dyskomfortu podczas ich noszenia. Doskonałe efekty i trwałość zapewnia mocowanie wachlarzy na tyle blisko siebie, by po utracie choćby jednego z nich, sąsiadująca kępka natychmiast wypełniła istniejącą lukę. Skręt D gwarantuje mocne podkręcenie rzęs, a spojrzenie nabiera wyjątkowej zmysłowości i magnetyzmu. Opakowanie zawiera paletkę z 12 rzędami rzęs o długości od 8 do 13 mm, widocznymi na białym, kontrastowym tle, które ułatwia i przyspiesza pobieranie ich z pudełka.

 

 

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...