Wczytuję dane...
Rzęsy z linii Russian Volume stworzone są specjalnie do metody objętościowej. Ich struktura, design oraz cieńsze podstawy pozwolą Ci na łatwiejsze wykonanie stylizacji objętościowej.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Metoda objętościowa pomoże Ci uwydatnić piękno oczy Twoich klientek

Aby zagęścić naturalne rzęsy, stosuje się rzęsy lekkie i sprężyste, dzięki czemu nie obciążysz powieki, a rzęsy pozostają w idealnej kondycji. Efekt możesz regulować dowolnie w zależności od potrzeby. Idealne stylizacje objętościowe utrzymują się do dwóch miesięcy a zabieg można stosować zarówno na górne, jak i dolne rzęsy.


Russian Volume 2D

Przy aplikacji potrzebna jest dużo mniejsza ilość kleju aniżeli podczas wykonywania stylizacji metodą 1:1, mimo to, efekty są długotrwałe. Utrzymanie dużej gęstości i objętości jest też łatwiejsze, ponieważ nawet po utracie jednego wachlarza, kępki doczepione obok, doskonale uzupełniają lukę. Rzęsy Russian Volume 2D składają się z dwóch rzęs sklejonych u podstawy, a końcówki  skierowane w przeciwne strony. Przez kąt odchylenia oraz równomierny rozkład sił ciężkości, gotowe wachlarze nadmiernie nie obciążają naturalnych rzęs oraz zapewnią klientce komfort.

Delikatne i lekkie rzęsy Russian Volume

Model rzęs Russian Volume 2D, D 0,07 jest propozycją dla klientek o szczególnych wymaganiach. Profil D zapewnia ekstremalne podkręcenie rzęs, podkreślające zmysłowość spojrzenia. Ich aplikacja jest bardzo łatwa łatwa i szybka. Wachlarze są stosowane w przedłużaniu rzęs metodą 2:1. Każde opakowanie MIX zawiera paletkę z 12 rzędami rzęs o długości od 8 do 13 mm. Rzęsy znajdują się na białym, kontrastowym tle, co pozwala na szybkie i wygodne ich pobieranie.