Wczytuję dane...
Dzięki rzęsom 2D oprawa oka klientki nabierze wyjątkowej wyrazistości. Metoda 2D jedna z najczęściej wybieranych metod objętościowych.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Zostań stylistką rzęs!

Podczas szkolenia oferowanego przez firmę Noble Lashes dowiesz się, w jaki sposób możesz dołączyć do grona specjalistów, które podbija rynek od wielu lat. Instruktorzy prowadzący kursy to są specjalistami, a program szkoleń obejmuje informacje na temat usług świadczonych w salonach stylizacji rzęs. Nasza firma otrzymała certyfikację ISO, które zapewnia wysokie standardy i jakość usług.


Przedłużanie rzęs metodą objętościową 2D

Stylistka, po dostosowaniu odpowiedniej grubości i długości rzęs, przykleja je do naturalnych rzęs klientki. W przypadku rzęs 2D są to dwie lekkie i sprężyste, aplikowane są one w odległości około 1 mm od skóry powiek. Wachlarze rzęs są stworzone tak, aby rozkład wektorów sił ciężkości był równomierny, kąt ich odchylenia odpowiedni, a kępka rzęs nie obciążała powieki.

 

Oszczędność czasu i materiałów

Aplikacja Russian Volume wymaga użycia dużo mniejszej ilości kleju, mimo to jest trwała i na długo gwarantuje efekt objętości. Nawet po utracie jednego wachlarza rzęs, kępki wypełniają natychmiast powstałą lukę. Gotowe wachlarze rzęs Russian Volume 2D; C 0,07 są połączone pod odpowiednimi kątami tak, aby tworzyć perfekcyjne zestawy efektywniej oraz dużo szybciej. Są zapakowane w paletki, ułożone w rzędach i mocowane taśmą, z której łatwo można  je odkleić i podebrać. W paletce MIX znajduje się 12 rzędów rzęs o długości 8-13 mm.


 

 

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...