Wczytuję dane...
Dostępne w sklepie Noble Lashes rzęsy jasnobrązowe MIX B 0.15, to model wykonany z włókna jedwabnego z minimalnym dodatkiem syntetyku, który zapewnia odporność rzęs na nieestetyczne odkształcenia.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Problemy podczas zabiegu stylizacji rzęs

W trakcie aplikacji sztucznych rzęs może pojawić się łzawienie oczu, którego przyczyną często jest podrażnienie mechaniczne na przykład przez płatek przyłożony zbyt blisko gałki ocznej. Trudniejszym do rozwiązania problemem jest podrażnienie chemiczne wywoływane przez opary kleju. Niestety zdarzają się objawy uczuleniowe wymagające leczenia. W przypadku lekkich alergii wystarczą krople do oczu dostępne bez recepty, jednak przy silnych objawach uczulenia - obrzękach, mocnym swędzeniu i pieczeniu - należy skonsultować się z lekarzem.

 

Sztuczne rzęsy z włókna jedwabnego

Decydując się na zabieg przedłużenia rzęs, każda klientka ma możliwość wyboru rodzaj przyklejanych sztucznych włosków. Profesjonalna stylistka dysponuje szeroką gamą różnorodnych produktów, które nie tylko pozwolą dopasować do potrzeb klientek odpowiednią grubość, barwę i długość rzęs, ale i zaproponować im sztuczne włoski wykonane z różnych materiałów. Wśród nich są rzęsy z włókna jedwabnego, które odznaczają się niezwykłą lekkością, miękkością i połyskiem, a przy tym doskonale komponują się z naturalnymi włoskami, tworząc spektakularne stylizacje oprawy oka.

 

Kolorowe rzęsy w paletkach

Rzęsy w kolorze Light Brown są propozycją dla pań o ciemnej oprawie oczu i ciemnych włosach. Luksusowe rzęsy są pakowane w paletkach i mocowane na taśmie, z której stylistka bez problemu pobiera je pęsetę podczas aplikacji. W opakowaniu MIX znajduje się 16 rzędów rzęs jasnobrązowych o profilu B i grubości 0,15 mm oraz o długości od 6 do 14 mm.

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...