Wczytuję dane...
Botox do rzęs do stosowania po zabiegach liftingu rzęs i brwi lub niezależnie dla wzmocnienia i pogrubienia rzęs. Zawiera witaminy i minerały które odżywiają i regenerują każdą rzęsę.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Botoks na rzęsy

Wyjątkowy Botoks do rzęs Noble Lashes - preparat do stosowania przede wszystkim po zabiegach liftingu i laminowania rzęs, jak i również osobno jako odżywka.

Specjalnie opracowana formuła regeneruje, podnosi i zwiększa objętość rzęs. Preparat nie tylko nawilża, ale również pielęgnuje i odbudowuje strukturę włosa powodując efekt świeżości. Dodatkowo zapobiega wysuszaniu i łamliwości.

Botox rzęs działa ochronnie, pogłębia kolor, a właściwości kolagenu roślinnego wypełniają ubytki w strukturze włosa. Rzęsy stają się grubsze i mocniejsze co pozwala utrzymać naturalny, zdrowy wygląd. 

 

botox do rzęs | botoks na rzęsy [Noble Lashes]

 

Botox między innymi zmiękcza rzęsy i nasyca je minerałami, zapobiega wysuszeniu i łamliwości, a dodatkowo zwiększa objętość rzęs o około 30%.

Botox należy nałożyć na rzęsy na 5 minut. Efekt utrzymuje się przez około 3 tygodnie.

Zawiera witaminę C oraz E.

Zobacz skład produktu

Ma postać kremową o bardzo bogatym składzie odżywczym

Zalecamy nie wykonywać zabiegu liftingu i laminowania rzęs bez odbycia odpowiedniego szkolenia oferowanego przez nasze instruktorki.
 

Bardzo wydajny - wystarcza na około 100 zabiegów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...