loadingimg

Wczytuję dane...
  • pl
  • en
  • de
  • cz
0 szt.
( 0.00 PLN )
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Książka "Eksperci przedłużania rzęs"
Produkt dostępny!
    •  
    • poprzedni
średnia: 0.0  ocen: 0
Pokaż opis produktu
  • Opis produktu

Już dziś w domowym zaciszu możesz spotkać się z 20 najlepszymi ekspertami z dziedziny przedłużania rzęs. Wykorzystaj tą szansę!
Jeżeli do tej pory miałaś wrażenie, że w „rzęsowym” świecie poruszasz się po omacku, książka "Eksperci przedłużania rzęs" jest właśnie dla Ciebie.

 

Ta wyjątkowa książka odkrywa tajemnice sukcesu w dynamicznie rozwijającej się branży przedłużania rzęs. 

Nasi instruktorzy uczyli się fachu od najlepszych twórców zaawansowanych metod przedłużania rzęs z Europy wschodniej. Są obecnie najbardziej rozchwytywanymi specjalistami w dziedzinie przedłużania rzęs w Polsce i Europie środkowej. Nie zmarnuj szansy i już teraz poznaj ich sekrety oraz bezcenne porady.

 

Dzięki tej książce poznasz rady i tajemnice najlepszych profesjonalistów w Polsce.

Przedłużanie rzęs to coś, czym obecnie może zająć się każda kosmetyczka lub pasjonatka piękna. Obecnie na rynku można skorzystać z wielu szkoleń i kursów, aby nauczyć się przedłużać rzęsy. Statystycznie jednak, tylko nielicznym osobom udaje się osiągnąć sukces i utrzymywać z wykonywania zawodu stylistki rzęs. Dlaczego? Powód jest oczywisty. O sukcesie decyduje jakość wykonanej usługi.


Oczekiwania klientów wzrastają, pojawiają się nowe metody, a ceny zabiegów spadają. Branża się rozwija, a zarobki większości stylistek spadają. W takim wysoko konkurencyjnym środowisku prawdziwi eksperci mają się jednak coraz lepiej. Jak to możliwe? W jaki sposób są w stanie utrzymywać wysokie ceny zabiegów, a nawet je podnosić? Jak to robią, że mają zapełnione terminarze wizyt na kilka miesięcy do przodu?


Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na łamach tej książki.

Poznaj sekrety instruktorów Noble Lashes – ucz się od najlepszych!

Zdjęcie produktu jest poglądowe, książka ma 106 stron w pełnym kolorze. Książka w języku polskim.

Telefon: 500 045 413  e-mail: sklep@noblelashes.pl