Wczytuję dane...
Jeśli jesteś stylistką rzęs i myślisz o otwarciu własnego salonu albo już go prowadzisz i pragniesz oferować swoim klientkom usługi najwyższej jakości, to produkty marki Noble Lashes są właśnie dla Ciebie!
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Produkty Noble Lashes pomogą osiągnąć sukces!

Nasz sklep dysponuje zarówno akcesoriami, niezbędnymi w Twojej codziennej pracy, jak i produktami, które pomogą stworzyć spektakularne efekty stylizacji rzęs. Dodatkowo oferujemy materiały reklamowe oraz publikacje, dzięki którym zapoznasz się z nowościami rynku i poznasz wiele ciekawostek na temat swojej pracy. Wejdziesz do grona tysięcy osób z branży beauty, które wykorzystują na co dzień swoją wiedzę, tworząc ekskluzywne salony piękności na całym świecie.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Rzęsy Russian Volume – styl i objętość!

Metoda Russian Volume polega na doklejaniu do rzęs naturalnych wachlarzy sztucznych włosków. Równomierne rozłożenie ciężaru oraz odpowiedni kąt nachylenia sprawiają, że sztuczne rzęsy mimo wyraźnie powiększonej objętości, nie obciążają rzęsy naturalnej i powieki. Tę metodę cechuje lekkość, delikatność i komfort w noszeniu. Pięknie profilowane rzęsy wyróżniają się połyskiem, a elastyczne i miękkie doskonale komponują z rzęsami naturalnymi. Linia Russian Volume została stworzona do metod objętościowych, a dzięki cienkim podstawom rzęsy z łatwością układają się w wachlarze. Ulepszone paski pozwalają na bezproblemowe podebranie rzęs pęsetą.

Nowy wymiar stylizacji rzęs

Metoda Russian Volume daje dużo bardziej wyrazisty efekt stylizacji rzęs niż aplikacja metodą podstawową (1:1). Oko nabiera nie tylko pięknego kształtu, ale i nowego wymiaru. Rezultaty zabiegu przedłużania rzęs utrzymują się też dłużej, niż w innych metodach, ponieważ nawet po utracie jednego wachlarza rzęs, pozostałe rozchodzą się na boki, uzupełniając powstałą lukę. Paletki Russian Volume C 0,05 zawierają 12 rzędów przyklejonych na taśmie rzęs. W opakowaniach typu Mix znajduje się 13 rzędów rzęs o różnej długości.

 


 

 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...