Wczytuję dane...
Od wielu już lat salony piękności dla kobiet są otwierane w coraz mniejszych miasteczkach.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Energicznie rozwijająca się branża beauty

Już nikogo nie dziwi fakt, że w niewielkiej miejscowości można skorzystać z usług fachowej kosmetyczki, stylistki paznokci czy rzęs. Wszędzie kobiety chcą być piękne, a my im w tym pomagamy. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które pozwolą stworzyć piękne stylizacje rzęs. Marka Noble Lashes to zarówno akcesoria do stylizacji - pęsety, sztuczne rzęsy w różnorodnych gatunkach, kleje, cleanery czy removery, jak i większy sprzęt typu lampy, kuferki czy zestawy startowe. Mamy wszystko, co jest niezbędne dla profesjonalnej stylistki.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Noble Lashes - marka, która dba o klientów

Jako firma działająca na rynku beauty, proponujemy swoim klientom niezbędne produkty do prowadzenia działalności w zakresie stylizacji rzęs. Zawodowe szkolenia i kursy prowadzone przez profesjonalnych instruktorów odbywają się w wielu miastach Polski, a dostępne na naszej stronie materiały reklamowe wspomogą akcję marketingową każdego nowo otwieranego salonu. W swojej ofercie mamy również ciekawe czasopisma, w których właściciele salonów znajdą wiele cennych informacji na temat metod pracy stylisty rzęs oraz produktów wykorzystywanych w tej dziedzinie.

Rzęsy Russian Volume

Lekka i komfortowa w noszeniu stylizacja rzęsami Russian Volume jest stworzona do metod objętościowych, polegających na doklejaniu sztucznych rzęs do naturalnych. Piękny profil i połysk dają poczucie luksusu, a efekt wyrazistego oka jest znacznie lepszy, niż przy metodzie podstawowej (1:1). Oko nabiera nowego wymiaru, a doklejane wachlarze rzęs zapewniają dłuższą trwałość, mimo użycia mniejszej ilości kleju. Ponadto, ich ewentualna utrata nie powoduje widocznej luki, pozostałe wachlarze bowiem rozchodzą się na boki i skutecznie ją uzupełniają. Dostępne w naszej ofercie rzęsy Russian Volume C 0,07 są pakowane w paletki i przyklejone za pomocą taśmy. W opakowaniu Mix dostępnych jest 13 pasków rzęs o różnej długości.

 


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

 
Napisz opinię
2018-06-19 15:45:53 - Joanna

Idealnie nadają się do metod 2d-3d. Są delikatne w dotyku i świetnie się układają :)

2019-12-11 09:50:35 - Dorota A.

Moje ulubione rzęski, klientki wychodzą z nimi zawsze zadowolone :)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...