Wczytuję dane...
Dzięki przedłużonym rzęsom oko nabiera nowego wymiaru, a samo przygotowanie makijażu nie trwa długo.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Wygoda i piękno każdego dnia

Zbędne staje się precyzyjne i czasochłonne tuszowanie rzęs, a przy tym można komfortowo korzystać z niedostępnych wcześniej czynności, takich jak kąpiele, pływanie i przebywanie w miejscach o dużej wilgotności powodującej rozmazanie tuszu. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs najlepiej wykonać w profesjonalnym salonie, a doświadczona stylistka rzęs podpowie również, jak prawidłowo je pielęgnować i odżywiać. Wybór metody przedłużania to decyzja, którą warto skonsultować z wykwalifikowaną stylistką, bo sam zabieg wykonany w sposób bezpieczny i profesjonalny, gwarantuje doskonałe efekty i zadowolenie klientek.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

 

Linia rzęs Russian Volume

Do aplikacji rzęs Russian Volume używa się znacznie mniejszych ilości kleju, niż w przypadku innych metodach, a jednak wachlarze rzęs utrzymują się dłużej. Wynika to z faktu, iż nawet po utracie któregoś z wachlarzy, pozostałe rozchodzą się na boki i uzupełniają braki. Rzęsy Russian są przeznaczone do metod objętościowych, a ich specjalny design oraz cieńsze podstawy sprawiają, że tworzą one idealne do aplikacji wachlarze. Pozwalają na osiągnięcie wyrazistego efektu, a w jednej aplikacji można je również stosować wraz z rzęsami Mink.

Styl i elegancja dzięki rzęsom Russian Volume

Wykwalifikowana stylistka rzęs pomoże każdej klientce dobrać odpowiedni sposób i formę przedłużenia rzęs. Produkt Russian Volume C 0,10 oferuje większy skręt i mocny, wyrazisty efekt. Paletka zawiera 12 rzędów rzęs przyklejonych delikatnie za pomocą taśmy, z której pobieranie jednej lub kilku sztuk rzęs jednocześnie nie sprawia żadnego problemu. 


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...