Wczytuję dane...
Sztuczne rzęsy stają się coraz bardziej popularne wśród kobiet.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Unikalna budowa rzęs Russian Volume

Wykwalifikowane stylistki oferują zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs metodą objętościową, która polega na doklejaniu do rzęs naturalnych, lekkich i delikatnych wachlarzy rzęs sztucznych. Nieobciążające i komfortowe w noszeniu dzięki specjalnie opracowanej strukturze i cienkiej podstawie tworzą unikalne kępki rzęs nadające objętości. Piękny profil, połysk i miękkość rzęs Russian Volume zapewnia klientkom wygodę i poczucie luksusu. Stylowo i elegancko stworzona oprawa oka gwarantuje oszałamiające i długotrwałe efekty.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Magnetyzujące spojrzenie i wyjątkowa oprawa oczu

Produkt Russian Volume D 0,10 to rzęsy o skręcie zwiększającym efekt podkreślenia oka. Idealny dla pań lubiących mocny i wyraźny makijaż. Zmysłowa i przyciągająca uwagę oprawa oczu sprawi, że każda z pań poczuje się wyjątkowa, a spojrzenie nabierze zmysłowości i magnetyzmu. Rzęsy Russian Volume zostały stworzone do metod objętościowych, czyli doklejaniu do rzęs naturalnych wachlarzy rzęs sztucznych. Dzięki specjalnej strukturze są one lekkie, miękkie i nie obciążają powiek, a ich aplikacja wymaga mniejszej ilości kleju niż w metodzie 1:1. Efekt zabiegu utrzymuje się długo - nawet po utracie jednego z wachlarzy sąsiadujące z nim kępki rzęs skutecznie uzupełniają powstałą lukę.

Paletki ułatwiające pracę

Rzęsy Russian Volume są dostępne w paletkach. Mocowane są do spodu opakowania taśmą, od której w łatwy sposób można odklejać rzęsy pojedynczo lub po kilka sztuk. W opakowaniach Premium ulepszone paski z technologią Clean Peel pozwalają na szybszą pracę. Podczas jednej aplikacji można stosować rzęsy Russian Volume razem z rzęsami Mink z dużej palety. Opakowanie zawiera 12 rzędów rzęs, a w paletce Mix znajduje się 13 pasków. Dzięki paletkom rzęsy są łatwe w przechowywaniu i wygodne do użycia podczas wykonywanych zabiegów.


 

 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...