Wczytuję dane...
Wachlarze rzęs Russian Volume 4D C 0,07 są zbudowane z czterech pojedynczych włosków, które są sklejone u podstawy, a ich końcówki skierowane są w przeciwne strony, tworząc charakterystyczny kształt wachlarza.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Salon stylizacji rzęs sprzyjający klientkom

Odpowiedzi jest kilka, ale oczywiście najważniejszym elementem jest fachowa obsługa i doskonałej jakości produkty używane podczas zabiegów stylizacji. W jednym i drugim przypadku pomoże Ci marka Noble Lashes, oferując zarówno kursy i szkolenia, na których poznasz tajniki zawodu, jak i bogaty asortyment sklepu, gdzie zakupisz wszystkie potrzebne do pracy produkty w najlepszej cenie.


Rzęsy Russian - stworzone, by zachwycać!

Przyklejone do rzęs naturalnych zagęszczają je, a jednocześnie dzięki swojej unikalnej budowie są szybkie i łatwe do aplikacji. Podczas zabiegu używa się znacznie mniejszej ilości kleju niż w metodzie 1:1, dlatego wachlarze rzęs nie obciążają włosków naturalnych, a odpowiedni kąt odchylenia oraz równomierny rozkład sił ciężkości sprawia, że klientki nie odczuwają dyskomfortu podczas ich noszenia. W przypadku wypadnięcia wachlarza inne sąsiadujące z nim rozchodzą się na boki, uzupełniając powstałą lukę.

 

Wachlarze rzęs Russian Volume 4D C 0,07

Model Russian Volume model 4D C 0,07 to sposób na spektakularne efekty zwiększenia objętości rzęs. Zabieg pozwala na uzyskanie mocnej oprawy oka, a spojrzenie nabiera wyjątkowej zmysłowości i głębi. Paletka zawiera 12 rzędów rzęs ułożonych w gotowe wachlarze. Przymocowane delikatnie za pomocą jasnej taśmy są łatwe do odklejenia i dobrze widoczne na kontrastowym tle. Lekka i delikatna aplikacja gotowych wachlarzy Russian Volume pozwala stylistkom na sprawną i szybką pracę, a klientkom zapewnia komfort noszenia.


 


 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...