Wczytuję dane...
Rozróżniając sztuczne rzęsy, poznajemy ich grubość, długość, kolor, a także profil, dający ich odpowiednie podkręcenie.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy na wyjątkowe okazje

W skali proponowanej przez producentów skręt D+ jest wyjątkowo mocnym i najwyższym z oferowanych. Dlatego rzęsy z linii Russian Volume D+ 0,05 to modele do zadań specjalnych i wyjątkowych. Prawdziwie ekstremalny skręt, który zagwarantuje niesamowite spojrzenie. Idealny do metod objętościowych sprawdzi się na wyjątkowych imprezach, takich jak firmowa impreza czy wesele.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Russian Volume – objętość i styl

Dzięki rzęsom Russian Volume oprawa oka nabiera wyjątkowej wyrazistości i nowego wymiaru. Metoda objętościowa jest często wybierana przez panie, a wykonana przez wykwalifikowaną stylistkę jest zarówno bezpieczna i nieszkodliwa dla naturalnych rzęs, jak i niezwykle efektowna. Po wybraniu odpowiedniej długości i grubości rzęs stylistka przykleja sztuczne włoski do naturalnych za pomocą specjalnego preparatu. Używając cienkich u podstawy rzęs Russian Volume, stylistka ma możliwość tworzenia atrakcyjnie prezentujących się kępek rzęs, które sąsiadując ze sobą, doskonale wypełniają luki po ewentualnych ubytkach powstałych w trakcie noszenia.

Stylowa objętość i zmysłowe spojrzenie

Aplikacja sztucznych rzęs Russian Volume wymaga użycia mniejszej ilości kleju, a mimo to jest trwała i gwarantuje pożądany efekt objętości oraz puszystości. Nie obciążając powiek i nie szkodząc naturalnym rzęsom gwarantują zadowolenie i komfort użytkowania. Sztuczne rzęsy są lekkie i miękkie, mają piękny połysk i doskonale komponują się z naturalnymi, tworząc wyrazistą oprawę oczu i sprawiając, że spojrzenie staje się głębokie i zmysłowe. Rzęsy są pakowane w paletki i ułożone w 12 rzędach. Wybór długości rzęs to 8-13 mm.

 


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...