Wczytuję dane...
Rzęsy Russian Volume odznaczają się ponadto miękkością i połyskiem, zbliżając tym samym do naturalnego wyglądu.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Russian Volume – rzęsy dla wymagających

Odpowiedni równomierny rozkład wektorów sił ciężkości oraz właściwy kąt odchylenia rzęs Russian Volume D+ 0,15 sprawia, że powieki nie są obciążone, a naturalne rzęsy nie ulegają uszkodzeniom. Aplikacja sztucznych rzęs nie sprawia klientkom dyskomfortu, a efekty podkręcenia i zwiększenia objętości rzęs są spektakularne. Stylizacja jest idealna na wyjątkowe okazje, profil D+ jest bowiem największym z proponowanych i daje spektakularne rezultaty. 

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Russian Volume idealne do tworzenia objętości

Linia Russian Volume jest stworzona specjalnie dla metod objętościowych, dzięki którym stylistka ma możliwość wymodelowania kształtu oka, ukrycia pewnych niedoskonałości, a także znacznego powiększenia objętości rzęs. Unikalna budowa rzęs Russian Volume, ich cienka podstawa i odpowiedni design ułatwiają tworzenie kępek rzęs. Najmocniejszy skręt D+ to propozycja dla bardzo wymagających klientek, które nie obawiają się wyraźnie podkreślonych oczu. Do aplikacji rzęs Russian Volume używa się znacznie mniej kleju aniżeli przy metodzie 1:1. Nie wpływa to jednak na trwałość rezultatów zabiegu – w przypadku utraty rzęsy znajdujące się obok niej kępki świetnie uzupełniają powstałą lukę. Opakowanie Russian Volume D+ 0,15 zawiera paletkę z 12 rzędami rzęs o długości 8-13 mm.

Kleje do stylizacji rzęs

Warto jednak kierować się potrzebami swojego salonu i przed zakupem dobrze przemyśleć, co jest najczęściej używane oraz zwrócić uwagę na jego jakość i wydajność. Bardzo istotnymi parametrami przy wyborze jest czas schnięcia kleju, warunki pracy, w jakich będzie stosowany, a zwłaszcza temperatura otoczenia i wilgotność. Współczesne kleje do rzęs, oprócz ich właściwości praktycznych, wykazują również korzystny wpływ na połysk i koloryt klejonych rzęs w miejscu ich użycia.

 Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...