Wczytuję dane...
Marka Noble Lashes to nie tylko bogaty wybór sztucznych rzęs w różnorodnych rodzajach, ale też szeroka gama akcesoriów i narzędzi niezbędnych do prowadzenia własnej działalności w branży beauty.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Stylowa objętość, czyli rzęsy Russian Volume

Sztuczne rzęsy Russian Volume są stworzone do metod objętościowych. Pakowane w praktycznych paletkach są mocowane na taśmie, z której wygodnie pobrać je pęsetą. Odpowiednia budowa rzęs, ich design i cienkie podstawy pozwalają na łatwe tworzenie kępek rzęs. Sztuczne rzęsy Russian Volume nie obciążają naturalnych rzęs dzięki równomiernemu rozłożeniu sił ciężkości oraz odpowiedniemu kątowi odchylenia. Do aplikacji używa się mniejszej ilości kleju niż przy metodzie 1:1, a długotrwałe efekty zapewniają sąsiadujące ze sobą kępki rzęs, które uzupełniają luki pojawiające się w wyniku wypadnięcia rzęsy.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

 

Russian Volume – wyrazisty efekt i głębokie spojrzenie

Sztuczne rzęsy Russian Volume D+ 0,12 dają spektakularne efekty dzięki najwyższemu stopniowi podkręcenia, gwarantowanemu przez profil D+. Oprawa oka nabiera wyrazistości, a spojrzenie głębi i zmysłowości. Lekkie i miękkie rzęsy odznaczają się połyskiem i piękną barwą, która zbliża je do naturalnego wyglądu i pozwala na niewidoczne połączenie z rzęsami naturalnymi. Rzęsy Russian Volume D+ 0,12 są dostępne w paletkach zawierających 12 rzędów przyklejonych na taśmie rzęs.

Z produktami Noble Lashes otworzysz swój własny salon stylizacji rzęs

Proponujemy również materiały reklamowe wspomagające codzienną pracę, a wszystkim poszukującym wiedzy oferujemy szkolenia i kursy organizowane w wielu miastach Polski przez wykwalifikowanych instruktorów, odbywające się w grupach lub indywidualnie.


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian VolumeKlienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...