Wczytuję dane...
Model Russian Volume D+ 0,10 ma najmocniejszy skręt, dlatego jest przeznaczony dla klientek o wyjątkowych wymaganiach.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Produkty Noble Lashes

Marka Noble Lashes to akcesoria do stylizacji rzęs, takie jak pęsety, kleje, sztuczne rzęsy w różnorodnych rodzajach czy removery, lampy, kuferki na kosmetyki oraz profesjonalna odzież dla stylistki. Dostępne w naszej ofercie zestawy treningowe pozwolą Ci udoskonalić swoje umiejętności, a zestaw startowy przygotowany przez profesjonalistów przyda się każdej początkującej stylistce. Znajdziesz w nim wszystko, co jest niezbędne, by rozpocząć swoją przygodę w branży beauty.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

 

Russian Volume D+ 0,10

Linia rzęs Russian Volume została opracowana tak, by ułatwić pracę metodą objętościową. Dzięki cienkiej podstawie rzęsy oraz jej specjalnej budowie, tworzenie kępek i wachlarzy jest znacznie prostsze. Stylistka może więc dowolnie modelować kształt oka i ukryć pewne niedoskonałości. Rzęsy gwarantują ekstremalne podkręcenie i w unikalny sposób podkreślają wyrazistość oka. Odpowiedni kąt nachylenia, równomierny rozkład sił ciężkości oraz użycie małych ilości kleju podczas aplikacji, sprawiają, że produkty Russian Volume nie obciążają naturalnych rzęs i dają klientkom komfort użytkowania. Paletki zawierają 12 rzędów rzęs o długości 8-13 mm.

Zostań stylistką rzęs

Przygotowanie do zawodu ułatwią Ci nasze szkolenia i kursy, z których możesz skorzystać w wielu miastach Polski. Wystarczy sprawdzić na naszej stronie, wybrać odpowiedni temat kursu, a wkrótce rozpoczniesz zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem. Nauka obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i umiejętności praktyczne. Doskonale przygotowane stanowiska pracy z pełnym wyposażeniem sprawią, że poczujesz się, jak prawdziwa stylistka. Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie.


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...