Wczytuję dane...
Model Russian Volume D+ 0,10 ma najmocniejszy skręt, dlatego jest przeznaczony dla klientek o wyjątkowych wymaganiach.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Produkty Noble Lashes

Marka Noble Lashes to akcesoria do stylizacji rzęs, takie jak pęsety, kleje, sztuczne rzęsy w różnorodnych rodzajach czy removery, lampy, kuferki na kosmetyki oraz profesjonalna odzież dla stylistki. Dostępne w naszej ofercie zestawy treningowe pozwolą Ci udoskonalić swoje umiejętności, a zestaw startowy przygotowany przez profesjonalistów przyda się każdej początkującej stylistce. Znajdziesz w nim wszystko, co jest niezbędne, by rozpocząć swoją przygodę w branży beauty.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

 

Russian Volume D+ 0,10

Linia rzęs Russian Volume została opracowana tak, by ułatwić pracę metodą objętościową. Dzięki cienkiej podstawie rzęsy oraz jej specjalnej budowie, tworzenie kępek i wachlarzy jest znacznie prostsze. Stylistka może więc dowolnie modelować kształt oka i ukryć pewne niedoskonałości. Rzęsy gwarantują ekstremalne podkręcenie i w unikalny sposób podkreślają wyrazistość oka. Odpowiedni kąt nachylenia, równomierny rozkład sił ciężkości oraz użycie małych ilości kleju podczas aplikacji, sprawiają, że produkty Russian Volume nie obciążają naturalnych rzęs i dają klientkom komfort użytkowania. Paletki zawierają 12 rzędów rzęs o długości 8-13 mm.

Zostań stylistką rzęs

Przygotowanie do zawodu ułatwią Ci nasze szkolenia i kursy, z których możesz skorzystać w wielu miastach Polski. Wystarczy sprawdzić na naszej stronie, wybrać odpowiedni temat kursu, a wkrótce rozpoczniesz zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem. Nauka obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i umiejętności praktyczne. Doskonale przygotowane stanowiska pracy z pełnym wyposażeniem sprawią, że poczujesz się, jak prawdziwa stylistka. Zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie.


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...