Wczytuję dane...
Oto marzenie wielu pań śledzących losy znanej amerykańskiej rodziny, która swoją codzienność przedstawia w mediach społecznościowych.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Być jak Kim Kardashian!

Znane celebrytki nie szczędzą środków finansowych ani czasu na to, by wyglądać pięknie i każdego dnia zachwycać swoich fanów przed ekranami. Kim Kardashian zwraca uwagę zmysłowym i głębokim spojrzeniem. Teraz każda kobieta może uzyskać podobny efekt, wybierając zabieg przedłużenia i zagęszczenia rzęs, a nowy, innowacyjny model Camellia Blossom ułatwi jego wykonanie. Inspiracja wyglądem znanej celebrytki to gwarancja maksymalnie podkreślonych, wydłużonych i pogrubionych rzęs.


Nowa technika przedłużania rzęs

Rzęsy Camellia Blossom są idealne do metod objętościowych. To innowacyjne, syntetyczne rzęsy o niezwykle lekkiej i delikatnej budowie. Dla stylistki korzystającej z tego modelu rzęs ułatwieniem jest sposób ich pobierania z paletki. Na każdym pasku taśmy znajduje się kilka długości włosków, co sprawia, że aplikacja staje się szybsza i sprawniejsza. Rzęsy Camellia są wyjątkowo delikatne, jednak sposób przymocowania ich na taśmach zapewnia łatwe odklejanie i pobieranie pęsetą.


Rzęsy Camellia 0,05 MIX

Opakowanie rzęs Camellia 0,05 Mix zawiera modele o profilu B i C oraz o długości 6-15 mm. Na pasku w paletce znajdują się rzęsy w jednym skręcie, ale o czterech różnych długościach, co dla stylistki stanowi ułatwienie i usprawnienie pracy. Lekkie i delikatne rzęsy Camellia są idealne do metod objętościowych i tworzenia efektownych i wyrazistych stylizacji oprawy oczu. Kontrastowe, jasne tło paletki ułatwia pobieranie rzęs z opakowania.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...