Wczytuję dane...
Oto marzenie wielu pań śledzących losy znanej amerykańskiej rodziny, która swoją codzienność przedstawia w mediach społecznościowych.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Być jak Kim Kardashian!

Znane celebrytki nie szczędzą środków finansowych ani czasu na to, by wyglądać pięknie i każdego dnia zachwycać swoich fanów przed ekranami. Kim Kardashian zwraca uwagę zmysłowym i głębokim spojrzeniem. Teraz każda kobieta może uzyskać podobny efekt, wybierając zabieg przedłużenia i zagęszczenia rzęs, a nowy, innowacyjny model Camellia Blossom ułatwi jego wykonanie. Inspiracja wyglądem znanej celebrytki to gwarancja maksymalnie podkreślonych, wydłużonych i pogrubionych rzęs.


Nowa technika przedłużania rzęs

Rzęsy Camellia Blossom są idealne do metod objętościowych. To innowacyjne, syntetyczne rzęsy o niezwykle lekkiej i delikatnej budowie. Dla stylistki korzystającej z tego modelu rzęs ułatwieniem jest sposób ich pobierania z paletki. Na każdym pasku taśmy znajduje się kilka długości włosków, co sprawia, że aplikacja staje się szybsza i sprawniejsza. Rzęsy Camellia są wyjątkowo delikatne, jednak sposób przymocowania ich na taśmach zapewnia łatwe odklejanie i pobieranie pęsetą.


Rzęsy Camellia 0,05 MIX

Opakowanie rzęs Camellia 0,05 Mix zawiera modele o profilu B i C oraz o długości 6-15 mm. Na pasku w paletce znajdują się rzęsy w jednym skręcie, ale o czterech różnych długościach, co dla stylistki stanowi ułatwienie i usprawnienie pracy. Lekkie i delikatne rzęsy Camellia są idealne do metod objętościowych i tworzenia efektownych i wyrazistych stylizacji oprawy oczu. Kontrastowe, jasne tło paletki ułatwia pobieranie rzęs z opakowania.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...