Wczytuję dane...
Nasze produkty służą głównie do stylizacji rzęs, ale dbałość o kobiety nie ogranicza się wyłącznie do oferty wyrobów kosmetycznych.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Noble Lashes – marka, która dba o kobiety

Dbamy o panie, mając na względzie ich osobistą karierę w zawodzie stylistki rzęs. Organizowane przez nas kursy i szkolenia odbywają się w wielu miastach Polski, prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów, co gwarantuje nabycie nowych umiejętności, przydatnych w wymarzonej pracy. To dla Was przygotowaliśmy doskonale wyposażone stanowiska pracy, przy których rozpocznie się Wasza przygoda w branży beauty. Zajęcia w grupach lub indywidualnie pozwolą zapoznać się z tajnikami aplikacji sztucznych rzęs oraz ich właściwej pielęgnacji.

Subtelność i miękkość rzęs Flat Cashmire

Linia rzęs Flat Cashmire jest stworzona do metod objętościowych. Lekkie i delikatne sztuczne włoski mają spłaszczoną podstawę, dzięki czemu znacznie lepiej przyklejają się podczas aplikacji. Płaskie rzęsy wyglądają na grubsze i doskonale prezentują się na powiece, a jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs, są wyjątkowo lekkie i delikatne. Ich innowacyjna struktura sprawia, że można stworzyć zarówno stylizację subtelną, jak i wyrazistą na wyjątkowe okazje czy jednorazowe wyjście.

Kaszmirowa miękkość Flat Cashmire D 0,10

Kaszmir to niezwykle miękka i delikatna tkanina otrzymywana z wysokiej jakości wełny. Tak subtelne i miękkie są również rzęsy Flat Cashmire D 0,10. Po aplikacji nie sprawiają paniom dyskomfortu, a ich noszenie staje się naturalne i bezproblemowe, choć wyglądają na grube i ciężkie, ich waga jest wyjątkowo mała. Intensywny kruczoczarny kolor oraz piękny połysk nadają wyjątkowo mocnego akcentu w oprawie oka. Opakowanie rzęs Flat Cashmire D 0,10 zawiera 12 rzędów rzęs.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...