Wczytuję dane...
Linia Flat Casmire doskonale sprawdzi się przy metodach objętościowych.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Ciekawe wydarzenia dla stylistek rzęs

Oprócz obowiązkowej porcji spaceru warto zajrzeć w miejsca, gdzie dużo się dzieje, a styliści i kosmetyczki przyjeżdżają tłumnie z całego kraju, a nawet świata. Mistrzostwa Stylizacji Rzęs i Brwi, Targi Beauty Trends, czy wszelkiego rodzaju targi kosmetyczne oferują pełną gamę atrakcji dla pań, które są związane na co dzień z branżą beauty. Dla każdej stylistki rzęs jest to okazja do zapoznania się z nowinkami technicznymi czy innowacyjnymi produktami oraz zawarcie wspaniałych znajomości z ludźmi interesującymi się tą samą dziedziną.

 

Spróbuj swoich sił wśród najlepszych

Po wielu latach doświadczeń w pracy stylistki masz swoje sposoby na pracę, wiesz, czego oczekują klientki i znasz mnóstwo skutecznych tricków. Zaprezentuj swoje umiejętności i weź udział w mistrzostwach organizowanych podczas imprez. Każda stylistka ma szansę zabłysnąć. Wystarczy zaprezentować swoje dokonania, wykonując spektakularną stylizację. Pokaż, co potrafisz - wyjdź z cienia i zaprezentuj swoje umiejętności!

Rzęsy Flat Cashmire C 0,15

To rzęsy najdelikatniejsze i jednocześnie sprawiające wrażenie grubych i cięższych, niż są w rzeczywistości. Powodem tego jest spłaszczenie u nasady, które dodaje objętości, a przy tym sprawdza się doskonale podczas klejenia, ze względu na większą powierzchnię. Lekkie i subtelne rzęsy tworzą spektakularne stylizacje, a dzięki temu, że nie obciążają rzęs naturalnych, są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Głęboka czerń i piękny połysk rzęs dodaje uroku i podkreśla wyraźną oprawę oczu. Rzęsy Flat Cashmire są pakowane w paletki po 12 rzędów.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...