Wczytuję dane...
Linia Flat Casmire doskonale sprawdzi się przy metodach objętościowych.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Ciekawe wydarzenia dla stylistek rzęs

Oprócz obowiązkowej porcji spaceru warto zajrzeć w miejsca, gdzie dużo się dzieje, a styliści i kosmetyczki przyjeżdżają tłumnie z całego kraju, a nawet świata. Mistrzostwa Stylizacji Rzęs i Brwi, Targi Beauty Trends, czy wszelkiego rodzaju targi kosmetyczne oferują pełną gamę atrakcji dla pań, które są związane na co dzień z branżą beauty. Dla każdej stylistki rzęs jest to okazja do zapoznania się z nowinkami technicznymi czy innowacyjnymi produktami oraz zawarcie wspaniałych znajomości z ludźmi interesującymi się tą samą dziedziną.

 

Spróbuj swoich sił wśród najlepszych

Po wielu latach doświadczeń w pracy stylistki masz swoje sposoby na pracę, wiesz, czego oczekują klientki i znasz mnóstwo skutecznych tricków. Zaprezentuj swoje umiejętności i weź udział w mistrzostwach organizowanych podczas imprez. Każda stylistka ma szansę zabłysnąć. Wystarczy zaprezentować swoje dokonania, wykonując spektakularną stylizację. Pokaż, co potrafisz - wyjdź z cienia i zaprezentuj swoje umiejętności!

Rzęsy Flat Cashmire C 0,15

To rzęsy najdelikatniejsze i jednocześnie sprawiające wrażenie grubych i cięższych, niż są w rzeczywistości. Powodem tego jest spłaszczenie u nasady, które dodaje objętości, a przy tym sprawdza się doskonale podczas klejenia, ze względu na większą powierzchnię. Lekkie i subtelne rzęsy tworzą spektakularne stylizacje, a dzięki temu, że nie obciążają rzęs naturalnych, są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Głęboka czerń i piękny połysk rzęs dodaje uroku i podkreśla wyraźną oprawę oczu. Rzęsy Flat Cashmire są pakowane w paletki po 12 rzędów.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...