Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne porcjowane 0,30 g J(A) 0,25

Wiele kobiet marzy o delikatnie podkreślonych rzęsach, bez efektu sztuczności. Już dziś możesz to uzyskać, wybierając rzęsy jedwabne porcjowane o grubości 0,25 mm i profilu J. To ekskluzywny produkt, który zachwyci nawet najbardziej wymagające klientki. Sprawdź, jak łatwo pracuje się na wysokiej jakości produktach oferowanych przez znaną i cenioną markę Noble Lashes. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowy asortyment do stylizacji rzęs, który zachwyci Cię zarówno pod względem jakości, jak i funkcjonalności. Przekonaj się sama!

Rzęsy jedwabne Noble Lashes to gwarancja wygody i komfortu

Rzęsy jedwabne porcjowane to pojedyncze włoski wykonane, z materiału syntetycznego Ich cechą charakterystyczną jest lekkość, odpowiednia miękkość oraz wyjątkowy połysk. Dzięki temu nasze rzęsy nie obciążają naturalnych włosków i nie powodują wśród nich ubytków. Kolejną zaletą jest niesamowita giętkość i elastyczność, która sprawia, że nosi się je w pełni komfortowo.

Rzęsy jedwabne o skręcie J - idealne do delikatnych, naturalnych stylizacji

Odpowiednia długość, grubość i profil rzęs jest niezwykle ważną kwestią, którą należy uwzględnić przed rozpoczęciem zabiegu. Dostępne w ofercie rzęsy jedwabne porcjowane o grubości 0,25 mm i skręcie J są często wykorzystywane do aplikacji punktowej. Ze względu na krzywiznę mocno zbliżoną do naturalnych rzęs będą idealne dla Pań o głęboko osadzonych oczach lub tych, które pragną uzyskać naturalny efekt. Produkt dostępny jest w ekonomicznych, 0,30 gramowych porcjach. Podczas zakupu należy określić długość włosa - do wyboru są od 6 do 17 mm. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...