Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy czerwone jedwabne B 0,20

Przedłużanie rzęs to zabieg coraz popularniejszy i wykonywany z myślą o noszeniu zarówno codziennym, jak i okazjonalnym. Profesjonalny salon proponuje swoim klientkom wiele wariantów zabiegów nie tylko w zakresie zastosowanej metody, długości rzęs, grubości i ich profilu, ale również kolorystyki. Czerwień to barwa uwielbiana przez wiele kobiet na całym świecie. Tym samym czerwone rzęsy jedwabne od Noble Lashes bezwzględnie powinny pojawić się na wyposażeniu Twojego salonu. Jesteśmy przekonani, że będziesz korzystać z nich regularnie!

Czerwone rzęsy syntetyczne na każdą okazję

Proponowane przez nas rzęsy syntetyczne są bardzo wysokiej jakości, przez co są najczęściej wybieranym asortymentem przez wykwalifikowane stylistki. Model w czerwonym kolorze daje ogromne możliwości tworzenia stylizacji, zarówno wykorzystując je punktowo, jak i zestawiając z innymi kolorami. Swoim kształtem są zbliżone do naturalnych włosków (profil B) a ich grubość wynosi 0,20 mm. Długość może zostać wybrana przez stylistkę podczas wykonywania zabiegu w zakresie od 9 do 13 mm.

Czy warto zamówić czerwone rzęsy jedwabne od Noble Lashes?

Zdecydowanie tak! Rzęsy wybierane są przez klientki zarówno na specjalne okazje, takie jak wesele, studniówka, czy sylwester, ale również bardzo często zdobią kobiece oko w okresie letnim. Bardzo ważna jest ich elastyczność, dzięki której rzęsy się nie odginają, nie odkształcają i nie łamią. Noszące je klientki cenią sobie ich miękkość i lekkość, wykonujące zabieg stylistki zaś łatwość w zakładaniu. Luksusowe, połyskujące oraz podkreślające kobiece piękno czerwone rzęsy jedwabne dostępne są w porcji 0,25 g. Zachęcamy do odkrycia pozostałych kolorów rzęs syntetycznych.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...