Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy żółte jedwabne B 0,20

Twoje klientki oczekują spektakularnych efektów oraz nowych możliwości? Sprawdź zatem naszą ofertę kolorowych rzęs porcjowanych, w tym jedwabnych żółtych rzęs o profilu B i grubości 0,20 mm. Mamy trzy opcje długości do wyboru: 9, 11 i 13 mm. Dzięki nim stworzysz wyjątkowe stylizacje, które będą odpowiadać nawet najbardziej wymagającym klientkom. Sprawdź także pozostałe profile żółtych rzęs w porcjach 0,25 g.

Noble Lashes - sklep, dzięki któremu się rozwiniesz

Proponowany model rzęs syntetycznych to pełnowartościowy wyrób, na który Panie decydują się zarówno bezpośrednio przed wyjątkową okazją, jak i w okresie letnim. Rzęsy są lekkie, miękkie, pięknie komponują się z głęboką czernią porcjowanych rzęs o tym samym profilu i grubości. Hipnotyzujące spojrzenie to nie jedyna zaleta płynąca z zastosowania rzęs Noble Lashes. Włoski są bardzo elastyczne, dzięki czemu nie łamią się, nie odkształcają oraz są odporne na panujące warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia jest także delikatny połysk, który pięknie podkreśla oprawę kobiecych oczu.

Asortyment dla profesjonalnej stylistki

W naszym sklepie internetowym masz możliwość zaopatrzenia się zarówno w rzęsy jedwabne porcjowane w wielu modnych kolorach, np. żółtym, jak i produkty niezbędne do przeprowadzenia zabiegu metodą 1:1 oraz metodami objętościowymi. Proponujemy także specjalistyczne szkolenia branżowe, które pozwolą zdobyć potrzebne umiejętności, natomiast stylistkom pracującym w zawodzie podnieść swoje kompetencje. Usługi szkoleniowe realizowane są na terenie kraju oraz poza jego granicami. Wykwalifikowanych instruktorów mamy między innymi w Niemczech, Irlandii, Anglii, Hiszpanii, Austrii, Szkocji i Belgii. Zachęcamy do podjęcia z nami owocnej współpracy.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...