Wczytuję dane...
Poznaj asortyment Noble Lashes i wybierz produkty, które zadowolą każdą klientkę.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.


Zapewnij klientce piękne rzęsy bez tuszu

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria usprawniające pracę oraz wyjątkowe rzęsy, na przykład model Mink Smart J 0,15, które wyróżniają się skrętem podobnym do naturalnych włosków. To produkt o średniej grubości, dlatego możesz uzyskać nim rozmaite efekty – wszystko zależy od tego, z którymi rzęsami połączysz model Mink Smart J 0,15. Produkt jest zamknięty w mniejszym opakowaniu niż dotychczas, co daje Ci szansę zamówienia bardziej różnorodnych rzęs w niższej cenie. Dzięki temu dasz klientce duży wybór efektów, a praca będzie przyjemniejsza.


Dopasuj rzęsy do oczekiwań klientki

Rzęsy Mink Smart J są niezwykle miękkie i elastyczne, dlatego świetnie łączą się z naturalnymi włoskami. Zaletą modelu jest wyjątkowy blask, który rozświetli spojrzenie. Ważny jest również profil – w modelach Mink Smart jest oznaczony literami B, C, D, J, L. W przypadku J krzywizna rzęs jest zbliżona do naturalnych, więc sprawdzi się dla kobiet, które oczekują delikatnego efektu, a jednocześnie chcą zrezygnować z tuszu. Dla osób chcących odważnej i spektakularnej stylizacji dobierz model D. Zwróć również uwagę na grubość rzęs – w przypadku Mink Smart mieści się w przedziale od 0,05 mm do 0,25 mm.


 

Przydatne akcesoria do stylizacji rzęs

Usprawnij swoją pracę dzięki odpowiednim akcesoriom. Zdecyduj się na łatwą w czyszczeniu podstawkę pod klej, na przykład kamień nefrytu, którego zimna powierzchnia zapobiegnie wysychaniu preparatu. Dobrze sprawdzi się również podkładka w formie pierścionka – włożysz ją na palec i będziesz mieć klej stale w zasięgu ręki. Pamiętaj również o wygodnej pęsecie, na przykład pokrytej gumą – jej powierzchnia zapobiegnie wypadaniu akcesorium z dłoni.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...