Wczytuję dane...
Długie i gęste rzęsy są marzeniem wielu kobiet. Natura nie zawsze obdarza panie taką ozdobą, dlatego z pomocą przychodzą styliści rzęs.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Przedłużanie rzęs – sposób na biznes

Coraz bardziej popularne salony stylizacji rzęs zachęcają klientki swoją bogatą ofertą, a kariera stylistki rzęs staje się zawodem wybieranym tak przez młode kobiety, rozpoczynające pracę, jak i osoby poszukujące zmian i próbujące sił w nowej profesji. Firma Noble Lashes oferuje profesjonalne szkolenia dla stylistek oraz szeroką gamę produktów i akcesoriów niezbędnych do pracy.

 

Długości rzęs Mink Express

 

Otwarcie profesjonalnego salonu do stylizacji rzęs

Wynajęcie odpowiedniego lokalu, a także dobrze zorganizowana reklama nowej działalności, to pierwsze kroki w biznesie. Następne kwestie to urządzenie salonu – zakup sprzętu, ustalenie cen i w końcu - zaplanowanie wizyt klientek. Wszystkiego, co powinna wiedzieć właścicielka nowego salonu, można dowiedzieć się na prowadzonych przez firmę Noble Lashes szkoleniach i kursach, gdzie profesjonalne instruktorki podzielą się swoją fachową wiedzą. W naszym sklepie można również zakupić zestawy treningowe dla początkujących stylistek oraz zestawy startowe, zawierające wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia zabiegów przedłużania rzęs.

mink express, skrety

Rzęsy Mink – delikatność, połysk i miękkość!

Elastyczne rzęsy Mink mają wygląd zbliżony do naturalnego futra z norki, jednak dbając o dobro i los zwierząt, w sklepie Noble Lashes proponujemy ich wersję syntetyczną, pozwalającą na osiągnięcie subtelnego i nieprzerysowanego efektu. Paletka Mink Express zawiera rzęsy przyklejone delikatnie za pomocą taśmy ułatwiającej odklejanie ich pojedynczo lub po kilka sztuk. Wybór paletki Mix daje asortyment rzęs o długości od 6 do 14 mm. Rzęsy Mink Express mają grubość 0,20 mm i profil J (A), stosowany często do małych i głęboko osadzonych oczu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...