Wczytuję dane...
Zawód stylistki rzęs jest coraz bardziej popularny wśród pań, poszukujących nowej pracy i zmian w dotychczasowej karierze.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Odpowiednie szkolenie gwarancją sukcesu

Otwarcie salonu wiąże się z kosztami, lecz pomoc finansową można otrzymać z różnych źródeł, o tym, jak starać się o dotację, jak założyć firmę czy jak urządzić salon, można dowiedzieć się na profesjonalnych szkoleniach, prowadzonych przez Noble Lashes w wielu miastach Polski. Nasza firma otrzymała certyfikację ISO, zapewniającą zachowanie właściwych standardów oraz jakość szkoleń i proponowanych usług.

 

Długości rzęs Mink Express

 

Przedłużanie rzęs w profesjonalnym salonie

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs może być wykonany nawet w domowym zaciszu, lecz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo należy przygotować czyste i schludne stanowisko pracy. Takie warunki są zapewnione w profesjonalnym salonie stylizacji rzęs, a wykwalifikowana i doświadczona stylistka zadba zarówno o umiejętne wykonanie zabiegu, jak i przyjemną atmosferę podczas wizyty klientki. Wśród wielu akcesoriów niezbędnych w pracy stylistki rzęs, w sklepie Noble Lashes, można zakupić w korzystnych cenach lampy, których światło nie męczy wzroku, paletki z rzęsami, removery, primery, kleje czy pęsety. Wśród artykułów znajduje się kamień nefrytu, wygodny do położenia kleju, a jego chłodna podstawa sprawia, że preparat nie wysycha i pozwala na bardziej oszczędne wykorzystanie materiałów.

Skręty rzęs Mink Express

Elastyczne i luksusowe rzęsy Mink

Miękkie i delikatne rzęsy norki Mink to propozycja dla najbardziej wymagających klientek. Syntetyczne rzęsy doskonale komponują się naturalnymi, a ich profil i połysk gwarantują wyjątkowo zadowalające efekty. Zapakowane w paletkach są przyklejone za pomocą taśmy do spodu opakowania na tyle delikatnie, że nie ma problemów z ich odklejaniem i pobieraniem pojedynczo lub po kilka sztuk. Proponowane rzęsy Mink Express mają subtelny skręt J (A) i grubość 0,15 mm. Dostępne również w paletkach Mix, w długościach 6-14 mm.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...