Wczytuję dane...
Model Eco Volume Lashes C 0,07 to wyjątkowo lekkie rzęsy, nadające puszystości i miękkości.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Reklama usług salonu stylizacji rzęs

Kiedy otwierasz swój nowy salon i czekasz na pierwsze klientki, warto pomyśleć o dobrej reklamie. Szyld, informacja w mediach, dystrybucja ulotek i dobra opinia klientek sprawią, że wkrótce Twój terminarz wypełni się całkowicie. W naszym sklepie internetowym Noble Lashes znajdziesz natomiast wiele ciekawych i przydatnych produktów, które ułatwią Ci kontakt z klientkami i codzienną pracę. Plakaty, karnety wizyt i ulotki informacyjne, a także zalecenia dotyczące postępowania po zabiegach i ankiety do wypełnienia przed przystąpieniem do nich. Możesz także obdarować swoje klientki drobnymi gadżetami, takimi jak zawieszki do samochodu czy długopisy.

 

 

ECO AND NOBLE niezwykła akcja dla stylistek

Nasza marka Noble Lashes przyłączyła się do kampanii na rzecz ochrony środowiska. Proponujemy naszym klientkom, które prowadzą salony stylizacji rzęs, wspólną pracę na rzecz zmian na lepsze. Doceniając naturalne dobra, proponujemy wymianę zużytych, plastikowych paletek po rzęsach na innowacyjne produkty Eco Volume Lashes, cienkie i ultra lekkie rzęsy w kolorze głębokiej czerni świetnie podkreślającej oprawę oczu. Zużyte opakowania należy oddawać do ECO PUNKTÓW przy sklepach oznaczonych zielonym drzewkiem. Szczegóły akcji znajdują się na naszej stronie pod hasłem ECO AND NOBLE.

 

 

Ec Volume Lashes kępka rzęs

 

Innowacyjne rzęsy Eco Volume Lashes w niezwykłych opakowaniach

Rzęsy znajdujące się na taśmie, są delikatnie przyklejone tak, aby tworzenie kępek było szybkie, co ułatwia nowoczesna, ulepszona formuła paska. Kolor głębokiej czerni rzęs daje spektakularne efekty wyrazistości oczu i zmysłowości spojrzenia. Opakowanie wykonane z papieru Kraft jest w pełni biodegradowalne i stylowe, ze złotymi tłoczeniami.

Przedłużanie rzes z Noble Lashes Eco

Eco Volume lashes by Noble Lashes

Skręt Eco Volume Lashes

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...