Wczytuję dane...
Oferowane w naszym sklepie rzęsy Russian Volume Premium Mini D 0,07 są przeznaczone do wykonywania stylizacji metodą objętościową, która ma na celu uzyskanie efektu spektakularnie pogrubionych i zagęszczonych rzęs.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy Russian Volume Premium Mini D 0,07

Dzięki praktycznej paletce aplikacja jest niezwykle łatwa i przyjemna. Znajdują się w niej różne rozmiary włosków, dzięki czemu możemy podkreślić spojrzenie każdej kobiety, idealnie dopasowując długość rzęs do kształtu oka.

Rzęsy Russian Volume - objętość gwarantowana

Aplikacja rzęs Russian Volume Premium Mini D polega na doklejaniu do naturalnych włosków wachlarza sztucznych rzęs. Równomierne rozłożenie siły ciężkości nie powoduje nadmiernego obciążenia, dzięki czemu stylizacja jest komfortowa i zupełnie nieodczuwalna na oku. Ilość rzęs użytych do danej aplikacji zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Jednak za pomocą prezentowanego modelu zdecydowanie możemy postawić na znacznie bardziej wyrazisty efekt niż ten uzyskany metodą 1 do 1.

Uwodzicielskie i czarujące spojrzenie

Rzęsy Russian Volume Premium Mini D 0,07 to zdecydowanie model dla wymagających kobiet. Idealnie komponują się z naturalnymi włoskami, a ich elastyczność sprawia, że łatwo się z nimi pracuje. Piękny profil, połysk i miękkość to kolejne zalety oferowanych rzęs, dlatego warto mieć je na wyposażeniu swojego salonu. Rzęsy są zamknięte w wygodnej paletce, w której znajduje się kilka rozmiarów włosków (5, 6, 7, 14, 15 oraz 16). Dzięki temu można dopasować ich długość oraz ilość do oczekiwań klientki. Jednak warto wiedzieć, że włoski zwężają się u podstawy, co sprawia, że są idealne do tworzenia pięknych i gęstych kępek. Stwórz już dziś wyrazisty efekt i podkreśl spojrzenie każdej kobiety.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...