Wczytuję dane...
Powłoka ochronna pod klej.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Powłoka ochronna pod klej

Jednym z podstawowych elementów ułatwiających pracę każdej stylistce rzęs jest kamień nefrytu, czyli podstawka na klej. Odpowiednio chłodna powierzchnia uniemożliwia zbyt szybkie jego wyschnięcie. Podobne właściwości ma również kryształowa podstawka, dzięki której możliwe jest zaoszczędzenie materiału podczas wykonywania zabiegu przedłużania rzęs. Niezależnie od tego, który rodzaj podstawki wybierzesz, warto zadbać o jego prawidłowe zabezpieczenie. Świetnym rozwiązaniem będzie wybór specjalnej powłoki ochronnej pod klej od Noble Lashes.

Powłoka ochronna pod klej Noble Lashes - produkt ułatwiający pracę stylistek

Niezależnie od tego, czy podczas zabiegu aplikacji rzęs korzystasz z kamienia nefrytu, czy z podkładki kryształowej, jednorazowa folia ochronna to produkt, który pozwoli Ci utrzymać dany przedmiot w nienagannym stanie. Powłoki ochronne pod klej Noble Lashes zabezpieczają podstawki nie tylko przed zabrudzeniem, ale przede wszystkim przed zniszczeniem. Cienka warstwa prezentowanej foli pod klej nie zaburza niskiej wartości temperatury, jaką oddaje kamień nefrytu czy kryształowa podstawka.

Jak korzystać z powłoki ochronnej pod klej?

W trosce o jak najlepszą organizację pracy w sklepie internetowym Noble Lashes proponujemy swoim klientkom zestaw pięciu kwadratowych, ochronnych folii, które nakleja się bezpośrednio na kamień nefrytu lub kryształową podstawkę. Na osłonkę wylewa się następnie klej służący do aplikacji rzęs. Po wykonanym zabiegu wystarczy odkleić zużytą powłokę i wyrzucić ją do kosza. Już dziś możesz zapomnieć o czasochłonnym czyszczeniu zaschniętych resztek kleju i wielogodzinnym namaczaniu podstawki w acetonie. Naklejenie foliowej powłoki ochronnej pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu pomiędzy zabiegami.

 

Napisz opinię
2018-06-22 15:08:14 - Marta

Bardzo pomocne w pracy, dzięki nim podstawka się nie brudzi, jest czysto, szybko i profesjonalnie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...