Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Białystok

Przedłużanie rzęs - Białystok

Anna Chrostowska

Sense of Beauty Studio, Sybiraków 11/1U, Białystok, tel: 505 223 609

Zabiegi przedłużania rzęs w Białymstoku:

 • przedłużanie rzęs metodą 1 do 1;
 • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
 • semipermanentna mascara;
 • rekonstrukcja brwi;
 • lifting rzęs.

Szkolenia i kursy przedłużania rzęs w Białymstoku z Noble Lashes

Oferowane przez naszą firmę, profesjonalne szkolenia z przedłużania rzęs w Białymstoku są również prowadzone w innych miastach na terenie Polski i mają na celu zdobycie szerokiej wiedzy niezbędnej do wykonywania zabiegów kosmetycznych związanych z zagęszczaniem rzęs i nie tylko. Warto wiedzieć, że odpowiednia wiedza, umiejętności i doświadczenie to jedyna droga na szczyt, którą warto podążać, aby stać się najlepszą stylistką. Dzięki naszej firmie Noble Lashes uzupełnisz swoją wiedzę teoretyczną z zakresu przedłużania rzęs, a także zyskasz doświadczenie, wykonując praktyczne zajęcia na szablonach, manekinach i modelkach. Stań się już dziś autorytetem dla swoich klientek i skorzystaj z kursów przedłużania rzęs Noble Lashes. Zabiegi tego rodzaju są aktualnie jednymi z najpopularniejszych na całym świecie w branży beauty, dzięki czemu możesz wiele zyskać.

Na czym polega zabieg przedłużania rzęs?

Warto rozpocząć od tego, na czym polega zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, zalecany głównie kobietom mającym rzadkie i cienkie rzęsy, których praktycznie nie widać bez makijażu. Zabieg ten polega na doczepianiu sztucznych włosków do naturalnych rzęs przy użyciu odpowiedniej metody i profesjonalnego kleju oraz akcesoriów, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu Noble Lashes. Efekt prawidłowo wykonanego zabiegu przedłużania rzęs utrzymuje się nawet 4 tygodnie i daje znakomite rezultaty, które z pewnością spełnią oczekiwania Twoich klientek, jeśli wykonasz je zgodnie z zasadami przedstawionymi na oferowanych przez naszą firmę kursach przedłużania rzęs.

Kurs przedłużania rzęs – niezbędna wiedza do stania się profesjonalną stylistką

Oferowane przez nas kursy przedłużania rzęs przekazują kompleksową wiedzę i tajniki, które musisz poznać, aby stać się profesjonalistką w swojej branży. Każde szkolenie prowadzone jest przez doświadczone stylistki, które mogą pochwalić się wieloma wyróżnieniami i nagrodami zdobytymi w konkursach. Kursy zazwyczaj mają charakter dwudniowy, a podczas ich trwania nasze instruktorki przekażą Ci fachową wiedzę, dzięki której dowiesz się krok po kroku, w jaki sposób wykonywać daną metodę przedłużania rzęs, a także poznasz podstawowe zagadnienia z zakresu BHP. Ponadto, osoby prowadzące szkolenia podpowiedzą Ci, jak radzić sobie w trudnych i stresujących sytuacjach.

Jakie są najpopularniejsze metody przedłużania i zagęszczania rzęs?

Zdecydowanie do jednej z popularniejszych metod przedłużania i zagęszczania rzęs należy ta znana jako 1:1. Polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej, dzięki czemu zabieg gwarantuje maksymalnie naturalny efekt. Ponadto, metoda ta jest najprostsza do wykonania, dlatego warto właśnie od niej zacząć swoją przygodę z przedłużaniem rzęs. Dla bardziej zaawansowanych stylistek są polecane metody objętościowe, w których do jednej naturalnej rzęsy dokleja się 2, 3 lub nawet 4 sztuczne włoski. Można wśród nich wymienić metodę 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1). Dodatkowo warto również wspomnieć o technikach dających spektakularne efekty w postaci mocno zagęszczonego i przedłużonego wachlarza rzęs, które przeznaczone są głównie na specjalne okazje. Należy do nich stylizacja zwana Russian Volume oraz Hollywood Effect.

Jak prawidłowo pielęgnować rzęsy po zabiegu?

Efekt zabiegu przedłużania rzęs zwykle utrzymuje się około 4 tygodni, następnie należy go powtórzyć w celu uzupełnienia ubytków. Jednak w zasadzie wszystko zależy od prawidłowej pielęgnacji i trzymania się zaleceń pozabiegowych, które również poznasz na naszych szkoleniach i będziesz mogła je przekazać swoim klientkom. Przede wszystkim należy za wszelką cenę unikać kontaktu rzęs z wodą przez 24h po zabiegu, a także bardzo delikatnie się z nimi obchodzić podczas wykonywania makijażu i demakijażu.

Poznaj najpopularniejsze szkolenia Noble Lashes

 • Szkolenie z przedłużania rzęs – to zdecydowanie kurs, od którego warto rozpocząć swoją przygodę, gdy zależy Ci na staniu się profesjonalną stylistką. Nauczysz się na nim, jak poprawnie wykonywać zabieg przedłużania rzęs oraz w jaki sposób odpowiednio dopasować metodę do kształtu i wielkości oka klientki.
 • Henna brwi – to zabieg poprawiający wygląd brwi, polegający na farbowaniu włosków przy użyciu specjalnych preparatów, które je przyciemniają, a przy okazji sprawiają, że stają się bardziej widoczne. Przy okazji henny warto również pamiętać o regulacji brwi, aby nadać im pożądany kształt.
 • Lifting i laminacja rzęs – to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów mających na celu podkreślenie rzęs poprzez ich podkręcenie. Lifting i laminacja są w pełni bezpieczne i pozwalają osiągnąć maksymalnie naturalny efekt, który jednocześnie sprawia, że rzęsy stają się przyciemnione, pogrubione i odżywione.
 • Rekonstrukcja brwi – to zabieg zalecany osobom borykającym się z przerzedzeniem brwi. Jest to alternatywa microbladingu polegająca na doczepianiu sztucznych włosków do naturalnych brwi w celu ich optycznego zagęszczenia.
 • Microblading – permanentny makijaż brwi – to doskonała propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas na codziennym podkreślaniu brwi makijażem. Zabieg ten polega na dorysowaniu sztucznych włoskach w brakujących miejscach, co pozwala wypełnić prześwity i nadać brwiom piękny kształt.
 • Przedłużanie dolnych rzęs – to niezbyt popularny zabieg, jednak pozwala uzyskać efekt pięknego i pełniejszego spojrzenia, dlatego warto skorzystać ze szkolenia, aby wyróżnić tym zabiegiem swój salon na tle konkurencji.