Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Częstochowa

Przedłużanie rzęs - Częstochowa

Agnieszka Praska

ul. Armii Krajowej 66/150, Częstochowa, tel. 602 87 36 25

Zabiegi przedłużania rzęs w Częstochowie:

 • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
 • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
 • przedłużanie rzęs dolnych;
 • rekonstrukcja brwi;
 • microblading;
 • semipermanentna mascara;

Szkolenia i kursy z przedłużania rzęs w Częstochowie prowadzone przez specjalistów Noble Lashes

Obecnie zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs w Częstochowie cieszą się dużą popularnością i jednocześnie sporą konkurencją wśród stylistek. Jeśli chcesz stać się jedną z najlepszych, to koniecznie skorzystaj z oferowanych przez naszą firmę szkoleń i kursów prowadzonych przez doświadczone instruktorki, które chętnie przekażą Ci wszelkie tajniki dotyczące stylizacji rzęs, ich przedłużania oraz zagęszczania oraz niezbędne informacje przydatne w pracy każdej stylistki. Gwarantuje pełne zadowolenie i najwyższą jakość prowadzonych zajęć, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych, na których będziesz miała okazję poćwiczyć swoje umiejętności na szablonach, manekinach i modelkach. Na kursach poznasz najpopularniejsze metody przedłużania rzęs, sposoby i techniki ich wykonywania, a także podszkolisz się z zakresu bezpieczeństwa, który jest niezwykle istotne w pracy.

Opis zabiegu przedłużania rzęs

Warto rozpocząć od tego, na czym polega zabieg przedłużania rzęs i dlaczego cieszy się tak dużą popularnością. Przede wszystkim jego zainteresowanie wynika z faktu, że każda kobieta, niezależnie od wieku, marzy o pięknym spojrzeniu, podkreślonym nienagannym wachlarzem rzęs. Niestety wiele osób boryka się z rzadkimi, jasnymi i krótkimi włoskami, których bez makijażu praktycznie nie widać, a często nawet najwyższej jakości tusze do rzęs nie spełniają oczekiwań. Właśnie takim kobietom jest dedykowany zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, który polega na doczepianiu sztucznych włosków do naturalnych rzęs przy użyciu specjalnego kleju i profesjonalnych akcesoriów. Efekt może utrzymać się nawet 4 tygodnie i przy prawidłowym wykonaniu stylizacji zawsze jest zadowalający. Zatem jeśli chcesz stać się prawdziwą profesjonalistką, to zdecydowanie oferta kursów i szkoleń Noble Lashes jest doskonałym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Dlaczego warto skorzystać z kursu przedłużania i zagęszczania rzęs?

Nasze kursy i szkolenia z przedłużania rzęs stanowią idealną inwestycję dla każdej kobiety, która pragnie spełniać się zawodowo w branży kosmetycznej. Niestety na rynku obecnie funkcjonuje wiele pseudostylistek popełniających błędy, przez które kobiety zrażają się do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs i właśnie Ty możesz to zmienić. Aby zostać profesjonalistką, niezbędna jest cierpliwości i duże zaangażowanie, jednak w zamian możesz liczyć nie tylko na korzyści finansowe, ale również satysfakcję. Podczas kursów prowadzonych przez wyspecjalizowane ekspertki z branży beauty, które mogą pochwalić się wieloma nagrodami zdobytymi w konkursie, dowiesz się jak prawidłowo i krok po kroku wykonać każdą z metod przedłużania rzęs oraz jak radzić sobie w trudnych i stresujących sytuacjach. Przy okazji poznasz wszelkie zalecenia, w tym przeciwwskazania do wykonywania zabiegu, które są niezwykle istotne, głównie z punktu widzenia bezpieczeństwa i odpowiedzialności.

Poznaj najpopularniejsze metody przedłużania i zagęszczania rzęs

Zdecydowanie jedną z popularniejszych metod przedłużania i zagęszczania rzęs jest ta znana jako 1:1. Polega ona na doczepieniu jednego sztucznego włoska do jednej naturalnej rzęsy, dzięki czemu efekt jest bardzo naturalny i znakomicie prezentuje się w codziennym makijażu. Dla kobiet, które oczekują spektakularnego efektu zdecydowanie lepszym wyborem będzie przedłużanie rzęs metodą 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1), a także stylizacje w wersji Hollywood Effect oraz Russian Volume, gwarantujące maksymalną objętość.

Prawidłowa pielęgnacja rzęs po zabiegu

Na długotrwały efekt zabiegu przedłużania rzęs ma wpływ prawidłowa pielęgnacja. Po wykonanej stylizacji należy za wszelką cenę unikać kontaktu rzęs z wodą w ciągu pierwszej doby po zabiegu, a także zrezygnować z wizyt na basenie, w saunie czy z brania gorących kąpieli. Ponadto, warto również wprowadzić zmiany w codziennej pielęgnacji, zamieniając oleiste substancje na delikatne środki, w tym płyny micelarne, które nie rozpuszczą kleju i nie uszkodzą struktur sztucznych włosków.

Poznaj najpopularniejsze szkolenia Noble Lashes

 • Szkolenie z przedłużania rzęs – to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych szkoleń, dzięki któremu nauczysz się przedłużać i zagęszczać rzęsy klientek przy wykorzystaniu różnych metod.
 • Henna brwi – to nieinwazyjny zabieg, znany od lat i popularny wśród kobiet w każdym wieku polegający na farbowaniu naturalnych włosków za pomocą henny. Warto podczas zabiegu wykonać również regulację brwi, aby je zaakcentować i nadać im odpowiedni kształt.
 • Lifting i laminacja rzęs – to bardzo modny w ostatnim czasie zabieg, który polega na podkręceniu i rozdzieleniu rzęs, czego efektem jest piękny wachlarz. Ponadto, zabieg ten jest bezpieczny przy prawidłowym wykonaniu, a także gwarantuje maksymalnie naturalny efekt, co jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą jedynie podkreślić swoją urodę.
 • Rekonstrukcja brwi – to idealne rozwiązanie dla kobiet borykających się z problemem przerzedzenia brwi. Brakujące miejsca zostają uzupełnione poprzez doklejenie sztucznych włosków do tych naturalnych. Efektem jest optyczne zagęszczenie brwi i nadanie im pożądanego kształtu.
 • Microblading – permanentny makijaż brwi – jest to zabieg wykonywany techniką znaną z tatuowania. Polega na narysowaniu przy użyciu specjalnego tuszu i akcesoriów włosków, które znakomicie imitują te naturalne, co pozwala wypełnić prześwity i braki w łuku brwiowym.
 • Przedłużanie dolnych rzęs – to zabieg, na który decydują się kobiety o rzadkich, jasnych i bardzo krótkich rzęsach na dolnej powiece. Dzięki stylizacji rzęsy stają się widoczne i nie wymagają stosowania maskary.