Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Gdańsk

Przedłużanie rzęs - Gdańsk

Natalia Traczykowska

ul. Partyzantów 17B, 80-254 Gdańsk, tel. 517 214 963, 793 425 554

Zabiegi przedłużania rzęs w Gdańsku:

  • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
  • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
  • lifting oraz laminacja rzęs;

Zainwestuj w siebie i skorzystaj z kursów Noble Lashes prowadzonych w Gdańsku

Inwestycja w siebie niesie wiele korzyści, szczególnie gdy planujesz połączyć swoją pasję z wykonywaną pracą. Jeśli interesujesz się stylizacją rzęs i chcesz stać się profesjonalną stylistką, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Już dziś możesz zapisać się na szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs w Gdańsku prowadzone przez doświadczone instruktorki, które mogą pochwalić się wieloma wyróżnieniami i nagrodami zdobytymi w różnego rodzaju konkursach z branży beauty. Nasze stylistki chętnie pomagają, w przystępny sposób przekazują wiedzę, a także przekazują najważniejsze zasady dotyczące zachowania bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów BHP. Skorzystaj z naszej oferty i zainwestuj w swoją przyszłość.

Na czym polega zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużanie rzęs polega na starannym i dokładnym doklejaniu sztucznych włosków do naturalnych rzęs, które są wykonane z różnych materiałów. Zabieg ten cieszy się ogromną popularnością ze względu na to, że pozwala uzyskać piękny wachlarz rzęs, a jednocześnie oszczędzić czas potrzebny na wykonanie makijażu. Przy prawidłowo wykonanej stylizacji można w pełni zrezygnować ze stosowania tuszu do rzęs, gdyż będą one wyglądać pięknie bez użycia maskary.

Czego dowiesz się podczas kursów Noble Lashes?

Kursy zagęszczania i przedłużania rzęs realizowane przez Noble Lashes są dedykowane stylistkom, które chcą poprawić lub zwiększyć swoje umiejętności i zakres oferowanych usług. Szkolenie jest podzielone na etap teoretyczny oraz praktyczny i zwykle ma charakter dwudniowy. W trakcie zajęć teoretycznych nasze instruktorki przekażą Ci całą wiedzę na temat metod przedłużania rzęs, ich zalet, jak i przeciwwskazań do wykonania danej stylizacji. Poznasz także niezbędne informacje na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, czy sposobów na radzenie sobie ze stresem podczas pierwszych zabiegów realizowanych samodzielnie lub trudnymi sytuacjami. Nasze instruktorki mają wieloletnie doświadczenie i mogą się pochwalić zdobytymi nagrodami i wyróżnieniami na różnego rodzaju konkursach. Z kolei w trakcie zajęć praktycznych dowiesz się, w jaki sposób posługiwać się narzędziami i akcesoriami niezbędnymi do wykonania zabiegu, a także będziesz mogła samodzielnie wykonać kilka stylizacji na szablonach, manekinach oraz modelkach.

Poznaj metody przedłużania i zagęszczania rzęs

Podstawową i pierwszą stosowaną metodą przedłużania rzęs jest metoda 1:1, polegająca na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy jednej rzęsy sztucznej. Stylizacja ta pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt, niezależnie od kształtu czy wielkości oka. Metody objętościowe podzielić można na mniej i bardziej zaawansowane. Wśród nich warto wymienić metodę 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1). Każda opiera się na tej samej technice - do jednej naturalnej rzęsy dokleja się dwie, trzy lub cztery sztuczne. Do metod, które dają najbardziej spektakularne efekty, należy Russian Volume i Hollywood Effect.

Prawidłowa pielęgnacja rzęs po zabiegu i jej znaczenie

Sam zabieg nie wystarczy, aby cieszyć się pięknym i nieskazitelnym spojrzeniem przez okres 4 tygodni, gdyż należy w tym czasie trzymać się zaleceń pozabiegowych. Zatem przez około 24 godziny po wykonanej stylizacji należy zrezygnować z wizyt na basenie czy korzystania z sauny i solarium. Dodatkowo należy unikać gorących kąpieli, gdyż przyklejone rzęsy muszą mieć czas, aby odpowiednio się skleić z naturalnymi włoskami. Ponadto, po zabiegu nie należy dotykać rzęs, a podczas demakijażu bardzo ostrożnie się z nimi obchodzić. Stosowane produkty do mycia nie powinny w swoim składzie zawierać olejów, które mogłyby rozpuścić klej.

Propozycje szkoleń prowadzonych przez specjalistów marki Noble Lashes

  • Szkolenie z przedłużania rzęs – to kurs należący do najpopularniejszych, gdyż sam zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych dziewczyn i dojrzałych kobiet. Polega na doczepianiu sztucznych włosków do naturalnych, w efekcie czego można uzyskać piękny wachlarz rzęs.
  • Henna brwi – to bardzo prosty i szybki zabieg, który wiele zmienia. Za jego pomocą można z łatwością podkreślić brwi i nadać im pożądany kształt po regulacji. Zaakcentowanie łuku brwiowego ma bezpośredni wpływ na spojrzenie, które stanie się wyraziste.
  • Lifting i laminacja rzęs – to nowoczesny zabieg kosmetyczny mający na celu zapewnienie maksymalnie naturalnego efektu poprzez podkręcenie i rozdzielenie rzęs przy użyciu odpowiednich preparatów.
  • Rekonstrukcja brwi – to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu swoich brwi. Za pomocą doczepianych włosków można wypełnić wszelkie luki i przerzedzone miejsca, dzięki czemu łuk brwiowy będzie wydawał się idealnie gęsty.
  • Microblading – permanentny makijaż brwi – to zabieg opierający się na podobnej technice co tatuowanie. Polega na narysowaniu przy użyciu specjalnego tuszu włosków, które doskonale imitują te naturalne, dzięki czemu łuk brwiowy uzyskuje pożądany kształt i gęstość.
  • Przedłużanie dolnych rzęs – to idealny zabieg dla kobiet, które nawet makijażem nie są w stanie zaakceptować dolnych rzęs, ze względu na fakt, iż są zbyt jasne i krótkie. Możesz również tym zabiegiem wyróżnić swój salon na tle konkurencji, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.