Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Gliwice

Przedłużanie rzęs - Gliwice

 

 

Jesteś z Gliwic i chciałabyś zostać naszą instruktorką?

Zapraszamy do kontaktu: sklep@noblelashes.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

 

Zabiegi przedłużania rzęs w Gliwicach:

 • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
 • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
 • przedłużanie rzęs dolnych;
 • lifting rzęs;
 • stylizacja brwi;

Szkolenia Noble Lashes na terenie Gliwic – doskonały sposób na inwestowanie w przyszłość

Oferowane przez naszą firmę szkolenia z przedłużania rzęs w Gliwicach to znakomita propozycja dla kobiet, które wiążą swoją przyszłość zawodową z branżą kosmetyczną i marzą o staniu się profesjonalną stylistką rzęs. Dzięki proponowanym kursom Noble Lashes możesz nie tylko rozwinąć swoją pasję, ale także sprawdzić swoje umiejętności, a także zupełnie od podstaw przygotować się do wykonywania zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs. Już dziś zainwestuj w swoją przyszłość, decydując się na praktyczne i teoretyczne zajęcia, na których poznasz wszystkie metody stylizacji, dowiesz się jak wykonywać je krok po kroku, a także, w jaki sposób radzić sobie w trudnych i stresujących sytuacjach.

Zabieg przedłużania rzęs – doskonała propozycja dla kobiet marzących o pięknym spojrzeniu

Zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowaniem wśród kobiet w każdym wieku. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ich efektem jest piękny wachlarz rzęs, który może znakomicie podkreślić urodę i spojrzenie. Wystarczy wybrać odpowiednią metodę i dopasować ją do oczekiwań klientki, przy zwróceniu szczególnej uwagi na kształt i wielkość jej oka. Są to niezwykle istotne kwestie pozwalające na stworzenie znakomitej stylizacji, która będzie prezentować się nienagannie, bez ryzyka przerysowania. Każdy zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs opiera się na tej samej technice, zatem polega na doczepianiu sztucznych włosków do naturalnych przy użyciu profesjonalnych preparatów i akcesoriów. Zabieg po odbytych szkoleniach i kursach Noble Lashes jest prosty, szybki i przyjemny, a także zawsze gwarantuje wspaniały i satysfakcjonujący efekt.

Poznaj wszelkie tajniki stylizacji rzęs na kursach Noble Lashes

W trakcie trwania dwudniowego kursu realizowanego przez profesjonalistów z Noble Lashes poznasz wszelkie tajniki tyczące się między innymi zabiegu przedłużania rzęs. Nasze doświadczone instruktorki przekażą mnóstwo wiedzy w trakcie zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Poznasz wiele szczegółowych informacji na temat metod zagęszczania rzęs oraz dopasowania ich długości i skrętu do oka klientki czy jej urody, a także sposoby wykonywania poszczególnych metod krok po kroku. Dowiesz się także jak prawidłowo dbać o rzęsy po wykonanym zabiegu, a także jakie są przeciwwskazania do wykonania stylizacji. Nie można pominąć także ważnej kwestii bezpieczeństwa i przepisów BHP. Na zajęciach praktycznych z kolei przekażemy Ci mnóstwo wiedzy na przykładach. Podszkolisz swoje umiejętności na szablonach oraz manekinach i modelkach, a instruktorki pokażą każdy zabieg przedłużania rzęs wykonany w profesjonalny i staranny sposób.

Popularne metody przedłużania i zagęszczania rzęs, które poznasz na szkoleniach

Wśród popularnych metod przedłużania rzęs można wymienić technikę 1:1, która polega na doczepianiu jednej sztucznej rzęsy do jednego naturalnego włoska. W ten sposób można uzyskać bardzo naturalny efekt, idealnie pasujący na co dzień. Jednak do uzyskania bardziej spektakularnego rezultatu doskonale sprawdzą się zaawansowanie metody typu 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1), polegające na doklejeniu 2, 3 lub 4 sztucznych włosków do jednej naturalnej rzęsy, co zdecydowanie zwiększa ich objętość. Natomiast dla uzyskania maksymalnego efektu najlepiej sprawdzi się metoda Russian Volume oraz Hollywood Volume, najczęściej stosowane na wyjątkowe okazje.

Pielęgnacja rzęs po zabiegu ma znaczenie

Trzymanie się zaleceń po zabiegu przedłużania rzęs ma ogromne znaczenie, gdyż ma bezpośredni wpływ na trwałość efektu. Dlatego warto za wszelką cenę w pierwszym dniu po zabiegu unikać kontaktu rzęs z wodą, co dotyczy zarówno brania gorących i długich kąpieli, jak i korzystania z sauny czy basenu. Dodatkowo ważna jest pozycja podczas spania, aby rzęsy nie odkształciły się na skutek ocierania o poduszkę. Warto także wprowadzić zmiany w codziennej pielęgnacji – należy bardzo ostrożnie obchodzić się z rzęsami i nie trzeć ich, a jedynie przeczesywać każdego dnia przy użyciu specjalnej szczoteczki. Ponadto, warto zmienić kosmetyki do makijażu i mycia twarzy na delikatne, których skład opiera się na bazie wody. Doskonałym przykładem takich produktów są między innymi płyny micelarne.

Szkolenia i kursy Noble Lashes – idealny wybór dla stylistek brwi i rzęs

 • Szkolenie z przedłużania rzęs – na proponowanym przez nas szkoleniu poznasz tajniki przedłużania i zagęszczania rzęs. W trakcie jego trwania przekażemy Ci całą niezbędną wiedzę na temat tego zabiegu.
 • Henna brwi – dla wielu kosmetyczek henna brwi to podstawowy i najczęściej wykonywany zabieg. Jest nieinwazyjny i służy do przyciemniania włosków, które zyskują kolor pasujący do urody klientki. Warto podczas tego zabiegu wykonać także regulację brwi, aby nadać im odpowiedni kształt.
 • Lifting i laminacja rzęs – zabieg ten polega na podkręceniu oraz rozdzieleniu rzęs, które dzięki temu stają się pięknie uniesione, bez konieczności używania zalotki. Zabieg jest bezpieczny dla klientki i gwarantuje bardzo naturalny efekt, który zachwyci szczególnie kobiety oczekujące jedynie podkreślenia swojej urody.
 • Rekonstrukcja brwi – zabieg jest dedykowany kobietom borykającym się z przerzedzonymi brwiami. W trakcie jego trwania uzupełnia się luki poprzez doklejenie sztucznych włosków do naturalnych, dzięki czemu brwi uzyskują wymarzony kształt.
 • Microblading – permanentny makijaż brwi – ten zabieg polega na dorysowaniu włosków w sposób podobny do tatuowania. W trakcie jego trwania stylistka używa specjalnych akcesoriów oraz barwników, które doskonale imitują naturalny odcień włosków. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet z przerzedzeniami oraz takich, które chcą zmienić kształt łuku brwiowego.
 • Przedłużanie dolnych rzęs – zabieg ten obecnie zyskuje na popularności i służy do uzupełnienia rzęs jedynie na dolnej powiece. Zazwyczaj na jego wykonanie decydują się kobiety z rzadkimi lub jasnymi włoskami, które bez makijażu są zupełnie niewidoczne.