Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Głogów

Przedłużanie rzęs - Głogów

Anna Lorenc

Głogów ul. Jedności Robotniczej 6A, Lubin Ul. Budowniczych LGOM 61G, tel. 726 379 253

Zabiegi przedłużania rzęs w Glogowie:

  • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
  • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;

Szkolenia i kursy z przedłużania rzęs w Głogowie prowadzone przez zespół Noble Lashes

Nasza firma Noble Lashes od lat specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości kosmetyków i akcesoriów niezbędnych do wykonywania różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, a dodatkowo oferujemy profesjonalne kursy i szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs na terenie Głogowa. Wszystkie z nich są prowadzone przez doświadczone instruktorki, które mogą pochwalić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami zdobytymi podczas konkursów. Nasze stylistki chętnie przekazują wiedzę, z przyjemnością odpowiadają na pytania i pomagają w nabyciu umiejętności, które pozwolą Ci stać się najlepszą stylistką rzęs. Na kursach poznasz poszczególne metody stylizacji, dowiesz się, jak dopasować odpowiednią z nich do kształtu i wielkości oka klientki, a także będziesz miała okazję sprawdzić się podczas praktycznych ćwiczeń na szablonach, manekinach i modelkach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która stanowi doskonałą inwestycję we własną przyszłość.

Co warto wiedzieć o zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest obecnie bardzo popularny wśród kobiet w każdym wieku, a w szczególności w środowisku celebrytek i gwiazd znanych z czerwonego dywanu i showbiznesu. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż zabieg ten pozwala przez miesiąc cieszyć się pięknym wachlarzem rzęs składającym się z długich i gęstych włosków. Stylizacja tego rodzaju polega na doklejaniu jednej lub więcej sztucznych rzęs, w zależności od wybranej metody, do jednej naturalnej rzęsy, co jest zabiegiem nieinwazyjnym i zupełnie bezbolesnym. Odpowiednia technika gwarantuje wspaniałe efekty, które z pewnością zadowolą Twoje klientki i sprawią, że każda z nich chętnie wróci, aby ponownie skorzystać z Twoich usług. Zabieg przedłużania rzęs pozwala je zagęścić i wydłużyć nawet o 50%.

Czego dowiesz się podczas szkoleń z przedłużania rzęs?

Szkolenia i kursy z przedłużania i zagęszczania rzęs zostały stworzone z myślą o osobach, które pragną poprawiać swoje umiejętności i szlifować zdobytą wiedzę. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośniczek stylizacji rzęs, które chcą pracować w zawodzie i zdobyć szerokie grono zadowolonych klientek. Nasze instruktorki są godne zaufania, w przystępny sposób przekazują wiedzę, a także uczą, jak dobrać metodę do kształtu i wielkości oka, jak postępować po zabiegu oraz jakie są do niego przeciwwskazania. Dodatkowo osoby prowadzące zajęcia przekazują najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa podczas pracy oraz przepisów BHP. To doskonały krok w przyszłość, który pozwoli Ci stać się pewną siebie stylistką, umiejącą radzić sobie w każdej sytuacji, nawet tej bardzo stresującej.

Poznaj najpopularniejsze metody przedłużania i zagęszczania rzęs

Obecnie można wyróżnić kilka metod przedłużania i zagęszczania rzęs, wśród których jedną z podstawowych jest ta znana jako 1:1. W jej przypadku należy jedną sztuczną rzęsę przykleić do jednej naturalnej, dzięki czemu efekt jest bardzo delikatny i idealny na co dzień. W przypadku chęci osiągnięcia spektakularnego spojrzenia znacznie lepiej sprawdzą się metody objętościowe, wśród których można wymienić technikę 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1) oraz Russian Volume i Hollywood Volume. Te dwie z ostatnich wymienionych są doskonałym wyborem na wyjątkowe okazje.

Podstawy pielęgnacji rzęs po zabiegu

Zdecydowanie warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji rzęs po wykonanym zabiegu, gdyż to właśnie od niej zależy trwałość uzyskanego efektu. Przez 24h po stylizacji należy unikać kontaktu rzęs z wodą oraz bardzo delikatnie obchodzić się ze sztucznymi włoskami. Należy unikać wizyty na basenie, w saunie czy też zrezygnować z gorących i długich kąpieli. Ponadto, warto unikać spania twarzą w poduszce, co mogłoby odkształcić rzęsy, a podczas codziennej pielęgnacji zrezygnować z ich malowania oraz rozczesywać je specjalną szczoteczką.

Szkolenia oferowane przez firmę Noble Lashes

  • Szkolenie z przedłużania rzęs – to zdecydowanie bardzo popularny zabieg, dlatego warto właśnie od tego szkolenia rozpocząć swoją przygodę. Pozwala on na uzyskanie pięknego, gęstego i długiego wachlarza rzęs przy wykorzystaniu jednej z metod, którą po kursie z łatwością dobierzesz do kształtu i wielkości oka klientki.
  • Henna brwi – to nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny zabieg mający na celu przyciemnienie brwi za pomocą specjalnych preparatów. Jest chętnie wybierany przez kobiety w każdym wieku i doskonale akcentuje oprawę oka.
  • Lifting i laminacja rzęs – jest to zabieg, który w dzisiejszych czasach cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w szczególności wśród młodych osób. Polega na podkręceniu i rozdzieleniu rzęs przy zachowaniu naturalnego efektu. Dodatkowym rezultatem jest odżywienie, pogrubienie i wzmocnienie koloru rzęs.
  • Rekonstrukcja brwi – to znakomita alternatywa dla makijażu permanentnego, która polega na doczepianiu sztucznych włosków do naturalnych brwi. W efekcie stają się one gęstsze i nie wymagają codziennego makijażu.
  • Microblading – permanentny makijaż brwi – to doskonała propozycja dla kobiet, które nie są zadowolone ze swoich brwi ze względu na ich jasny kolor i rzadkie włoski. Zabieg ten polega na dorysowaniu sztucznych włosków w przerzedzonych miejscach, dzięki czemu można wypełnić wszelkie luki i uzyskać optycznie gęstsze brwi, bez konieczności ich malowania.
  • Przedłużanie dolnych rzęs – to jeszcze mało popularny zabieg, jednak dzięki temu możesz go wprowadzić do swojej oferty i tym samym wyróżnić ją na tle innych. Z pewnością znajdziesz chętne klientki, które będą regularnie korzystały z zabiegu.