Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Gorzów Wielkopolski

Przedłużanie rzęs - Gorzów Wielkopolski 

 

Jesteś z Gorzowa Wielkopolskiego i chciałabyś zostać naszą instruktorką?

Zapraszamy do kontaktu: sklep@noblelashes.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

  

Zabiegi przedłużania rzęs w Gorzowie Wielkopolskim:

  • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
  • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
  • lifting rzęs;

Poznaj tajniki stylizacji rzęs na szkoleniach Noble Lashes przeprowadzanych w Gorzowie Wielkopolskim

Na oferowanych przez naszą firmę szkoleniach z przedłużania rzęs w Gorzowie Wielkopolskim poznasz tajniki profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, które obecnie cieszą się największym zainteresowaniem. Podczas kursów nasze instruktorki chętnie odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania, a także zagwarantują indywidualne podejście do każdego kursanta, dzięki czemu możesz być pewna, że znajdziesz się w najlepszych rękach. W ramach szkoleń z przedłużania rzęs w Noble Lashes nauczysz się wykonywania popularnych metod krok po kroku, a także zdobędziesz niezbędną wiedzę do bezpiecznego i profesjonalnego wykonywania tego zabiegu w swoim salonie. Zainwestuj już dziś w swoją przyszłość i stań się najlepszą stylistką!

Zabieg przedłużania rzęs – krok po kroku

Zabieg przedłużania rzęs polega na zagęszczeniu ich linii sztucznymi włoskami wybranej długości i odpowiednim dopasowaniu skrętu do kształtu i wielkości oka. Efekt może być zarówno delikatny i naturalny, jak i bardziej „teatralny” – w zależności od oczekiwań klientki. Ponadto, można uzupełniać zarówno górne, jak i dolne rzęsy, jednak przed przystąpieniem do wykonywania tego rodzaju zabiegu warto skorzystać z naszych szkoleń z przedłużania rzęs, które pozwolą Ci stać się profesjonalną stylistką.

Czego dowiesz się na kursach przedłużania rzęs?

Zabieg przedłużania rzęs jest obecnie jednym z najpopularniejszych, gdyż niemal każda kobieta marzy o pięknym i uwodzicielskim spojrzeniu. Dzięki naszym szkoleniom dowiesz się, jak prawidłowo wykonać poszczególne metody zagęszczania rzęs, ćwicząc na szablonach, manekinach i modelkach, dzięki czemu już podczas kursu będziesz mieć styczność z prawdziwym okiem. Ponadto, na szkoleniu dokładnie omówimy rodzaje rzęs, ich grubości, długości oraz skręt, a także podpowiemy Ci, jak odpowiednio dobrać rzęsy do urody klientki. Dodatkowo omówimy organizację miejsca pracy, podstawowe zagadnienia z zakresu BHP oraz najważniejsze zasady bezpieczeństwa, które należy zachować podczas pracy. Nasze szkolenia z przedłużania rzęs są zawsze przeprowadzane przez doświadczone instruktorki, które są profesjonalnymi stylistkami i mogą pochwalić się wieloma wyróżnieniami i nagrodami zdobytymi za swoją pracę i umiejętności.

Metody przedłużania i zagęszczania rzęs, które warto znać

Zdecydowanie jedną z popularniejszych metod jest ta zwana 1:1, która gwarantuje najbardziej naturalny efekt i polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Jednak dla kobiet, które oczekują wyrazistych rezultatów zabiegu zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą metody objętościowe typu 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1). W zależności od wybranej metody do jednej naturalnej rzęsy przykleja się 2, 3 lub 4 sztuczne włoski, optycznie je zagęszczając i wydłużając. Jednak w przypadku każdej metody należy dobrać ją na podstawie kształtu i wielkości oka, a także dopasować do niego rodzaj skrętu i długość rzęs. Na maksymalnie spektakularną objętość mogą liczyć klientki poddające się zabiegowi przedłużania rzęs metodą Hollywood Effect i Russian Volume, w których przypadku stylizacja jest bardzo wyrazista.

Pielęgnacja rzęs po zabiegu – poznaj najważniejsze zalecenia

Efekt prawidłowo wykonanej stylizacji rzęs może utrzymać się do miesiąca, jednak wyłącznie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji. Należy trzymać się zaleceń pozabiegowych, które wyraźnie mówią o unikaniu kontaktu rzęs z wodą przez 24h po zabiegu. Ponadto, w tym czasie należy zrezygnować z wizyt w saunie i na basenie oraz bardzo delikatnie obchodzić się z rzęsami podczas mycia twarzy. Ulubiony kosmetyk zaaplikować na wacik i przemywać nim skórę, omijając okolicę rzęs.

Wykaz szkoleń Noble Lashes przeznaczonych dla naszych kursantów

  • Szkolenie z przedłużania rzęs – na kursach tego rodzaju poznasz wszystkie tajniki związane z zabiegiem przedłużania rzęs, a także dowiesz się, jak odpowiednio dobrać rodzaj rzęs do kształtu i wielkości oka, dzięki czemu staniesz się pewną siebie stylistką.
  • Henna brwi – to rodzaj przyjemnego i szybkiego zabiegu, który nie jest inwazyjny i polega na farbowaniu naturalnych włosków za pomocą specjalnych preparatów, które je przyciemniają i znakomicie akcentują oprawę oka.
  • Lifting i laminacja rzęs – to bardzo popularny zabieg, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kobiet w każdym wieku. Lifting i laminacja polegają na odżywieniu, uniesieniu i podkręceniu rzęs przy zachowaniu naturalnego efektu, dzięki czemu można uzyskać piękny wachlarz na oku.
  • Rekonstrukcja brwi – to znakomita alternatywa dla makijażu permanentnego, która polega na doczepieniu sztucznych włosków do naturalnych brwi, dzięki czemu można w mgnieniu oka zwiększyć ich gęstość i sprawić, że staną się wyraziste i pięknie podkreślone.
  • Microblading – permanentny makijaż brwi – to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które są posiadaczkami jasnych i rzadkich brwi. Zabieg ten polega na dorysowaniu sztucznych włosków za pomocą specjalnego tuszu, którym można wypełnić luki i prześwity, nadając brwiom naturalny wygląd.
  • Przedłużanie dolnych rzęs – niezbyt popularny zabieg, którym możesz wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencyjnych salonów w Twoim mieście. Polega na doczepianiu sztucznych rzęs do naturalnych włosków, co sprawia, że spojrzenie staje się pełniejsze.