Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Kostrzyn nad Odrą

Przedłużanie rzęs - Kostrzyn nad Odrą

Emilia Neumann

ul.Piastowska 6, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

Zabiegi przedłużania rzęs w Kostrzynie nad Odrą:

  • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
  • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
  • lifting i laminacja rzęs;

Szeroki wybór szkoleń kosmetycznych w Kostrzynie nad Odrą

Oferowane przez naszą firmę Noble Lashes szkolenia z przedłużania rzęs w Kostrzynie nad Odrą to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek stylizacji, które w swojej pracy chcą wykorzystać również największą pasję. Połączenie przyjemnego z pożytecznym zawsze stanowi idealne rozwiązanie, niosące za sobą wiele korzyści. Dzięki prowadzonym kursom poznasz wszelkie tajniki dotyczące różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, które będziesz mogła ćwiczyć pod okiem doświadczonych specjalistek z branży beauty. Przekazywana wiedza przyda Ci się w pracy, z pewnością Cię zaciekawi, a także pomoże stać się prawdziwą profesjonalistką. Podszkolisz zarówno swoją wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności, wykonując zajęcia praktyczne i ćwicząc na szablonach, manekinach i modelkach. Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów przedłużania rzęs, które obecnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Zabieg przedłużania rzęs – co warto o nim wiedzieć?

W salonach kosmetycznych można skorzystać z wielu metod przedłużania i zagęszczania rzęs, a każda z nich charakteryzuje się taką samą techniką, polegającą na doczepianiu odpowiedniej ilości sztucznych włosków do jednej naturalnej rzęsy. W ten sposób można stworzyć wymarzony wachlarz rzęs na oku, który będzie naturalny lub spektakularny – w zależności od wybranej metody. Zabieg przedłużania rzęs nie jest inwazyjny, a przy prawidłowym wykonaniu jest w pełni bezpieczny i gwarantuje efekt utrzymujący się przez 4 tygodnie, przy zachowaniu zasad prawidłowej pielęgnacji włosków po stylizacji.

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w kursach Noble Lashes?

Zajęcia realizowane przez Noble Lashes mają dwudniowy charakter i składają się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych, które doskonale się uzupełniają. W trakcie trwania zajęć teoretycznych profesjonalne instruktorki przekażą między innymi wszelkie szczegółowe informacje na temat przedłużania rzęs przy wykorzystaniu kilku różnych metod. Zwrócą uwagę między innymi na sposób ich wykonywania krok po kroku, jak i na dopasowanie konkretnej metody do wielkości i kształtu oka klientki, a także jej urody. Zajęcia teoretyczne obejmują także informacje na temat przeciwwskazań do zabiegu oraz dbania o rzęsy w pierwszych dniach przez klientkę. Poznasz także tajniki naszych autorskich rozwiązań, a także sposób radzenia sobie ze stresem i wszelkie wymogi tyczące się bezpieczeństwa i higieny pracy. W trakcie zajęć praktycznych nauka skupia się na ćwiczeniu umiejętności manualnych i na prawidłowej technice wykonywania stylizacji. W zakres wchodzą ćwiczenia na szablonach, manekinach i modelkach.

Metody przedłużania rzęs cieszące się największym zainteresowaniem

Wśród technik przedłużania i zagęszczania rzęs można znaleźć metodę 1:1, 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1). Każda z nich gwarantuje zupełnie inny efekt, dlatego wybraną metodę należy dopasować do kilku aspektów. Liczy się zarówno wielkość i kształt oka klientki, a także jej indywidualne oczekiwania. Idealny rezultat na co dzień w postaci pięknego, ale naturalnie wyglądającego wachlarza rzęs gwarantuje metoda 1:1. Pozostałe, w tym również Russian Volume i Hollywood Effect, zapewniają spektakularny, często wręcz teatralny efekt, który idealnie sprawdzi się na wyjątkowe okazje.

Jak dbać o rzęsy po zabiegu – podstawy prawidłowej pielęgnacji

Należy pamiętać, że efekt i trwałość rzęs po stylizacji zależny jest nie tylko od prawidłowego wykonania zabiegu przez stylistkę, ale również przede wszystkim od sposobu, w jaki klientka będzie dbała o swoje rzęsy. Po zabiegu powinny zostać przekazane najważniejsze zalecenia, których należy dopilnować. Wśród nich znajdziemy z pewnością konieczność unikania kontaktu z wodą przez 24H po zabiegu, gdyż w tym czasie nadal zachodzi proces wiązania kleju. Zatem należy również zrezygnować z sauny, wizyt na basenie czy brania gorących i długich kąpieli. Ponadto, z rzęsami należy obchodzić się bardzo ostrożnie i dbać o ich codzienne rozczesywanie przy użyciu specjalnej szczoteczki. Warto zachować szczególną ostrożność podczas snu, aby rzęsy nie ocierały się o poduszkę, gdyż mogą się przez to odkształcić. Podczas codziennej pielęgnacji należy zrezygnować z kosmetyków zawierających w składzie oleje i zamienić je na delikatne płyny micelarne na bazie wody.

Szkolenia i kursy dla miłośniczek stylizacji rzęs i nie tylko

  • Szkolenie z przedłużania rzęs – to zdecydowanie najpopularniejszy zabieg dotyczący stylizacji rzęs, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Podczas szkolenia poznasz wszystkie metody oraz dowiesz się, jak dopasować je do kształtu i wielkości oka klientki.
  • Henna brwi – to popularny zabieg, który wiele osób wykonuje samodzielnie w domu. Podczas kursu nauczysz się, jak prawidłowo dobrać kolor barwnika do brwi klientki oraz w jaki sposób wykonać zabieg, aby uzyskać zadowalające efekty. Henna znakomicie przyciemnia włoski, dzięki czemu je podkreśla i sprawia, że stają się wyraźniejsze.
  • Lifting i laminacja rzęs – to zabieg polegający na podkreśleniu i rozdzieleniu rzęs, co gwarantuje maksymalnie naturalny efekt. Ponadto w rezultacie rzęsy stają się również znakomicie odżywione, pogrubione, a ich kolor wzmocniony.
  • Rekonstrukcja brwi – to nowoczesna alternatywa microbladingu, gdyż polega na doczepianiu sztucznych włosków do naturalnych, dzięki czemu można znakomicie podkreślić i zagęścić brwi, wypełniając w nich wszelkie luki.
  • Microblading – permanentny makijaż brwi – to idealny zabieg dla kobiet borykających się z przerzedzeniem w brwiach lub narzekających na ich jasny kolor. W przypadku tego zabiegu wystarczy dorysować sztuczne włoski w łuku brwiowym, które znakomicie imitują te naturalne, dzięki czemu łuk brwiowy wydaje się optycznie gęstszy i nie wymaga dodatkowego podkreślenia makijażem.
  • Przedłużanie dolnych rzęs – to póki co mało popularny zabieg, którym możesz wyróżnić swoją ofertę na tle innych, a przy okazji zaoferować klientkom znakomitą stylizację dolnych rzęs. Zabieg ten sprawi, że spojrzenie będzie pełniejsze, bez konieczności tuszowania rzęs znajdujących się na dolnej powiece.