Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Kraków

Przedłużanie rzęs - Kraków

Agnieszka Murdzek

Rzęsoteka, Kalwaryjska 17, Kraków, tel: 792 679 777

Zabiegi przedłużania rzęs w Krakowie:

  • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
  • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
  • przedłużanie rzęs dolnych;

Oferta szkoleń i kursów kosmetycznych prowadzonych przez doświadczone instruktorki Noble Lashes w Krakowie

Nasza firma oferuje zarówno wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria, które możesz zamówić do swojego salonu, jak i specjalizuje się w prowadzeniu kursów kosmetycznych, wśród których możesz wybrać między innymi szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs w Krakowie. Ponadto, prowadzimy także zajęcia dotyczące rekonstrukcji brwi, henny, microbladingu oraz liftingu i laminacji rzęs. Podczas kursów możesz zdobyć wiedzę i podszkolić się w stylizacji rzęs i brwi, jednocześnie dając sobie możliwość na stanie się prawdziwą profesjonalistką. Osoby prowadzące szkolenia z przedłużania rzęs chętnie odpowiedzą na każde pytanie, a także w przystępny i zrozumiały sposób przekażą niezbędną wiedzę, którą z pewnością wykorzystasz w swojej pracy.

Zalety zabiegu przedłużania rzęs

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest znakomitą propozycją dla kobiet, które marzą o pięknym spojrzeniu. Niestety większość z nas nie może pochwalić się cudownym wachlarzem naturalnych rzęs, gdyż zwykle są one krótkie, jasne i proste, przez co niekiedy nawet wysokiej jakości tusze nie spełniają oczekiwań. W takim przypadku doskonałym wyborem jest stylizacja za pomocą wybranej metody, dzięki której włoski staną się optycznie zagęszczone, wydłużone i podkręcone. Dokładnie na takie efekty można liczyć po zabiegu przedłużania rzęs, który polega na doczepianiu sztucznych włosków do naturalnych za pomocą specjalnych akcesoriów i preparatów. Możesz je również znaleźć w ofercie naszego sklepu Noble Lashes.

Poznaj szczegóły dotyczące kursów Noble Lashes

W trakcie trwania dwudniowego kursu z przedłużania i zagęszczania rzęs Noble Lashes, podzielonego na etap teoretyczny oraz praktyczny dowiesz się dosłownie wszystkiego na temat stylizacji. Podczas zajęć teoretycznych przekażemy Ci całą wiedzę na temat metod i technik przedłużania rzęs oraz ich wykonywanie krok po kroku. Nasze profesjonalne instruktorki przekażą Ci także wszelkie podstawy bezpieczeństwa oraz sposobu dopasowania konkretnej metody do wielkości i kształtu oka klientki. Dowiesz się również jak radzić sobie ze stresem w trudnych sytuacjach. Instruktorki są także do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania zajęć teoretycznych i chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości tyczące się wykonywanych zabiegów. Z kolei w trakcie trwania etapu praktycznego będziesz mogła wykonać wiele stylizacji, ćwicząc na modelkach, manekinach i szablonach. Będziesz mogła również poznać charakterystykę pracy wszystkich poszczególnych narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych podczas stylizacji.

Najpopularniejsze metody przedłużania i zagęszczania rzęs

Do najpopularniejszych metod przedłużania i zagęszczania rzęs należą te dające naturalne efekty. Swoją przygodę ze stylizacją warto zacząć od tej podstawowej, znanej jako 1:1. Do bardziej zaawansowanych technik można zaliczyć metodę 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1). Należą one to metod objętościowych, czyli jak sama nazwa wskazuje, ich celem jest mocniejsze zagęszczenie i zwiększenie objętości rzęs. Najbardziej spektakularne rezultaty gwarantują stylizacje znane jako Hollywood Effect oraz Russian Volume, które są przeznaczone na wyjątkowe okazje.

Zalecenia, których należy przestrzegać po wykonanej stylizacji

Po zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs przez 24h nie można ich moczyć, gdyż jest to czas potrzebny do całkowitego wyschnięcia kleju. Ponadto, zaleca się również zrezygnowanie z kosmetyków do pielęgnacji, które w swoim składzie zawierają oleje, ponieważ mogą one przyczynić się do rozpuszczenia łączeń i tym samym do odpadania rzęs, przez co efekt będzie krótkotrwały. Dodatkowo w pierwszym dniu po zabiegu za wszelką cenę należy unikać sauny i wizyt na basenie oraz zrezygnować z gorących i długich kąpieli. Wśród zaleceń można także wymienić spanie na boku w miarę możliwości, aby rzęsy nie opierały się o poduszkę, przez co mogłyby się uszkodzić lub odkształcić. Ponadto, warto codziennie przeczesywać włoski specjalną szczoteczką.

Propozycje kursów i szkoleń firmy Noble Lashes

  • Szkolenie z przedłużania rzęs – to doskonały sposób na podkreślenie naturalnych rzęs przy użyciu sztucznych włosków. Wykonując wybraną metodę stylizacji, można stworzyć piękny wachlarz rzęs na każdej powiece. Warto od tego rodzaju szkolenia rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją i kursami kosmetycznymi.
  • Henna brwi – należy do bardzo popularnych i bezpiecznych zabiegów, które przyciemniają brwi i znakomicie je podkreślają, dlatego jest to rodzaj zabiegu zalecany kobietom w każdym wieku, bez względu na typ urody.
  • Lifting i laminacja rzęs – to bardzo popularny w ostatnim czasie zabieg, na który decydują się w większości młode kobiety marzące o naturalnym efekcie pięknie podkreślonych i rozdzielonych rzęs.
  • Rekonstrukcja brwi – to idealna alternatywa dla microbladingu, polegająca na doczepieniu sztucznych włosków do naturalnych brwi, dzięki czemu można wypełnić wszelkie luki i tym samym zagęścić łuk brwiowy.
  • Microblading – permanentny makijaż brwi – to zabieg, w którym przy użyciu specjalnego tuszu można narysować włoski imitujące te naturalne. Efekt jest długotrwały i znakomicie sprawdzi się u kobiet, które borykają się z problemem przerzedzenia brwi.
  • Przedłużanie dolnych rzęs – to idealny sposób na wyróżnienie oferty swojego salonu na tle innych, gdyż powoli zaczyna cieszyć się zainteresowaniem wśród kobiet, które narzekają na wygląd swoich dolnych rzęs.