Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Łódź

Przedłużanie rzęs - Łódź

Agata Rucińska

ul. Dowborczyków 17/19, 90-019 Łódź, tel. 505 833 012

Zabiegi przedłużania rzęs w Łodzi:

 • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
 • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
 • lifting rzęs i brwi;
 • przedłużanie rzęs dolnych;
 • stylizacja i geometria brwi;
 • rekonstrukcja brwi;

Stań się profesjonalną stylistką dzięki szkoleniom Noble Lashes w Łodzi

Nasza firma Noble Lashes od lat specjalizuje się w sprzedaży najwyższej klasy produktów, wśród których znajdują się kosmetyki i akcesoria niezbędne do wykonywania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Jednak poza ofertą sprzedażową prowadzimy również profesjonalne kursy kosmetyczne, na które warto się zapisać już dziś. Do najpopularniejszych z nich należą między innymi szkolenia z przedłużania rzęs w Łodzi prowadzone przez doświadczone instruktorki, które chętnie przekazują wiedzę zdobytą na przestrzeni wielu lat, a także z wielką przyjemnością odpowiadają na wszelkie pytania. Ukończenie tego rodzaju kursów pozwala na stanie się prawdziwą profesjonalistką w branży beauty.

Co warto wiedzieć o stylizacji rzęs?

Stylizacja rzęs cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż pozwala uzyskać piękny wachlarz włosków, którego nie zapewniają nawet najbardziej prestiżowe i luksusowe tusze czy maskary z innowacyjnymi szczoteczkami. Głównym celem zabiegu przedłużania rzęs jest ich optyczne pogrubienie, zagęszczenie, wydłużenie i podkręcenie. Wybraną metodę należy dopasować do kształtu i wielkości oka klientki, biorąc oczywiście pod uwagę jej oczekiwania. Prawidłowo wykonana stylizacja gwarantuje efekt utrzymujący się przez nawet 4 tygodnie. Sam zabieg trwa od 1 do 2 godzin i jest wykonywany przy użyciu profesjonalnych akcesoriów i preparatów. Niezależnie od wybranej metody technika zawsze jest taka sama, gdyż polega na doczepieniu odpowiedniej liczby sztucznych włosków do jednej naturalnej rzęsy.

Dlaczego kursy to dobra inwestycja?

Dwudniowy kurs przedłużania rzęs Noble Lashes to doskonałe rozwiązanie dla stylistek, które cenią sobie kompleksowo przekazaną wiedzę w połączeniu z ćwiczeniem umiejętności praktycznych. W trakcie trwania zajęć teoretycznych dowiesz się wszystkiego na temat przedłużania rzęs. Profesjonalne instruktorki przekażą teoretyczną wiedzę dotyczącą wykonywania poszczególnych metod krok po kroku oraz sposobu dopasowania konkretnej metody do wielkości i kształtu oka oraz urody klientki. Przekażemy Ci także niezbędną wiedzę w zakresie bezpieczeństwa oraz przepisów BHP, a same instruktorki chętnie odpowiedzą na pytania i tym samym rozwieją wszelkie wątpliwości. W trakcie zajęć praktycznych z kolei stawiamy na rozwój umiejętności manualnych. Będziesz mogła się podszkolić na manekinach oraz szablonach i modelkach, a także zapoznać się z urządzeniami i akcesoriami niezbędnymi podczas wykonywania zabiegu przedłużania rzęs.

Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1) to nic innego, jak doklejanie do naturalnych rzęs odpowiedniej liczby sztucznych włosków. Obecnie tego rodzaju zabiegi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kobiet w każdym wieku, gdyż gwarantują długotrwałe efekty i naturalny wygląd. Najbardziej podstawową i jedną z popularniejszych jest ta wykonywana techniką 1:1 i to właśnie od niej warto rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją. Do bardzo zaawansowanych metod należą pozostałe z wymienionych oraz stylizacje zwane Russian Volume oraz Hollywood Effect.

Podstawy pielęgnacji rzęs po zabiegu

Po zabiegu przedłużania rzęs należy przestrzegać najważniejszych zaleceń pielęgnacyjnych, gdyż ma to bezpośredni wpływ na trwałość stylizacji i bezpieczeństwo naturalnych rzęs. W ciągu 24 godzin po zabiegu nie należy moczyć ani dotykać rzęs, gdyż właśnie tyle czasu potrzebuje klej na odparowanie i utwardzenie. Konieczne jest również zrezygnowanie z sauny, solarium i basenu, a także nienarażanie rzęs na kontakt z parą wodną np. podczas długiej i gorącej kąpieli. Ponadto, należy zrezygnować z malowania rzęs i podkręcania ich zalotką. Warto także wprowadzić zmiany w kosmetykach pielęgnacyjnych i wybrać te, w których składzie nie znajdują się oleje, które mogą rozpuścić klej i tym samym sprawić, że efekt stylizacji będzie krótkotrwały.

Szkolenia oferowane przez firmę Noble Lashes, z których warto skorzystać

 • Szkolenie z przedłużania rzęs – w trakcie tego szkolenia poznasz wszelkie tajniki na temat zagęszczania i przedłużania rzęs. Kurs dzieli się na część teoretyczną i praktyczną i jest gwarancją uzyskania wiedzy wystarczającej do wykonywania stylizacji wszystkimi metodami w perfekcyjny sposób.
 • Henna brwi – ten nieinwazyjny zabieg jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą zmienić kolor swoich brwi lub je przyciemnić. Wykonuje się go za pomocą specjalnie przygotowanej henny, która nadaje włoskom oczekiwany odcień. Warto uzupełnić ten zabieg regulacją i tym samym nadać brwiom pożądany kształt.
 • Lifting i laminacja rzęs – podczas zabiegu liftingu i laminacji rzęs stylistka podkreśla rzęsy poprzez ich podkręcenie oraz rozdzielenie. Zabieg jest bezpieczny dla klientki, a efekt spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania kobiet, które marzą o maksymalnie naturalnym spojrzeniu z idealnie podkreślonymi rzęsami.
 • Rekonstrukcja brwi – zabieg rekonstrukcji brwi zaleca się kobietom z przerzedzonymi brwiami. Polega na uzupełnieniu ich poprzez doklejenie włosków do brwi naturalnych.
 • Microblading – permanentny makijaż brwi – to znakomity sposób na szybkie i trwałe wypełnienie wszelkich luk znajdujących się w łuku brwiowym. Za pomocą tuszu stylistka maluje kreseczki, które do złudzenia swoim wyglądem przypominają naturalne włoski. W efekcie brwi stają się optycznie zagęszczone, a ich kształt jest doskonale dopasowany do rysów twarzy.
 • Przedłużanie dolnych rzęs – dolne rzęsy często są praktycznie niewidoczne, a ich tuszowanie sprawia, że spojrzenie staje się zbyt ciężkie i nieatrakcyjne. Za pomocą tego zabiegu można w subtelny sposób podkreślić naturalne rzęsy znajdujące się na dolnej powiece i tym samym sprawić, że spojrzenie będzie pełniejsze, bez konieczności użycia maskary.