Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Lublin

Przedłużanie rzęs - Lublin

Anna Szady

Spectrum Lashes, Południowa 36, Lublin, tel. 601 923 759

Zabiegi przedłużania rzęs w Lublinie:

 • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
 • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
 • lifting rzęs;

Joanna Radko-Budzyńska

Manilash, Paganiniego 2, Lublin, tel: 608 446 566

Zabiegi przedłużania rzęs w Lublinie:

 • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
 • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;

Katarzyna Futa-Warda

Lashroom, Ułanów 7/5, Lublin, tel. 884 902 706

Zabiegi przedłużania rzęs w Lublinie:

 • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
 • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;

Poznaj ofertę szkoleń i kursów Noble Lashes dostępną w Lublinie

Szkolenia firmy Noble Lashes to doskonałe rozwiązanie dla osób planujących osiągać sukcesy na konkurencyjnym rynku stylizacji rzęs. Każdy kurs z przedłużania rzęs jest prowadzony przez doświadczony zespół certyfikowanych instruktorów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, szeroką wiedzą, a także zdobytymi nagrodami i wyróżnieniami w różnego rodzaju konkursach. Odnieś już dziś sukces w swoim zawodzie i stań się prawdziwą profesjonalistką. Skorzystaj z zajęć teoretycznych i praktycznych, na których poznasz wszelkie tajniki dotyczące stylizacji rzęs, a także metody, poszczególne kroki oraz najważniejsze kwestie związane z pracą stylistki. Oferujemy szeroki zakres szkoleń z przedłużania rzęs w Lublinie oraz w innych miastach.

Na czym polega zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs?

Przedłużanie rzęs za pomocą precyzyjnie doklejanych włosków wykonanych z różnych materiałów i przy użyciu profesjonalnych akcesoriów to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością, dlatego też jest spotykany w ofercie niemal każdego salonu kosmetycznego. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które marzą o pięknym wachlarzu rzęs, jednak ich naturalne włoski są krótkie, cienkie i słabo podkręcone, przez co często nawet wysokiej jakości tusze nie gwarantują zadowalającego efektu.

Jakie korzyści płyną z odbycia szkoleń i kursów z przedłużania rzęs?

Skorzystanie z oferowanych szkoleń i kursów przedłużania rzęs niesie za sobą wiele korzyści, które warto poznać. Przede wszystkim branża kosmetyczna jest jedną z najbardziej opłacalnych na rynku, dzięki czemu możesz liczyć na satysfakcjonujące zarobki. Na kursach dowiesz się, w jaki sposób odpowiednio dopasować metodę stylizacji rzęs do kształtu i wielkości oka klientki, a także poznasz wszelkie tajniki kosmetycznego świata oraz znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania. Dodatkowo instruktorki przekażą kompleksową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów BHP na zajęciach teoretycznych, a podczas zajęć praktycznych będziesz mogła sprawdzić swoje umiejętności na szablonie, manekinie oraz modelkach o różnym typie urody.

Metody przedłużania rzęs cieszące się największą popularnością

Zasadniczo wyróżnia się kilka najczęściej wykorzystywanych metod przedłużania i zagęszczania rzęs, a każda z nich bazuje na tej samej technice, czyli doklejaniu sztucznych włosków do naturalnych rzęs w odpowiednich ilościach. Poszczególne metody różni głównie efekt, który można uzyskać po prawidłowo wykonanej stylizacji. Podczas doboru odpowiedniej z nich warto zwrócić uwagę na kształt i wielkość oka klientki, jej urodę, a także indywidualne preferencje. Metoda 1:1 należy do popularnych i gwarantuje bardzo naturalny efekt, który znakomicie sprawdzi się w codziennym makijażu. Natomiast metody objętościowe znane jako 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1) gwarantują mocniejszy efekt, gdyż w ich przypadku do jednej naturalnej rzęsy przykleja się odpowiednio dwa, trzy lub nawet cztery sztuczne włoski. W celu uzyskania spektakularnych rezultatów idealnym wyborem będą metody Hollywood Effect i Russian Volume zapewniające maksymalną objętość. Są one najpopularniejsze wśród gwiazd i celebrytek.

Jak dbać o rzęsy po zabiegu i jakie są zalecenia?

Po zabiegu stylizacji rzęs przez 24h nie należy ich moczyć, gdyż jest to czas potrzebny do całkowitego wyschnięcia kleju. Ponadto, zaleca się zrezygnowanie ze stosowania kosmetyków, których skład opiera się na olejkach, ponieważ mogą one osłabić wiązanie kleju. Dodatkowo w pierwszym dniu po zabiegu należy unikać sauny i wizyt na basenie, a także nie korzystać z gorących kąpieli. Zaleca się również spanie na boku, w taki sposób, aby rzęsy nie dotykały poduszki, gdyż mogą się odkształcić. Ponadto, niezwykle istotne jest delikatne obchodzenie się ze sztucznymi włoskami oraz ich codzienne rozczesywanie za pomocą specjalnej szczoteczki.

Szkolenia oferowane przez firmę Noble Lashes, które warto odbyć

 • Szkolenie z przedłużania rzęs – to znakomity sposób na poprawę wyglądu rzęs, szczególnie tych jasnych, krótkich i cienkich. Na naszych szkoleniach poznasz wszystkie metody, które obecnie cieszą się największą popularnością oraz dowiesz się, jak je prawidłowo wykonywać krok po kroku.
 • Henna brwi – to bardzo popularny zabieg wśród kobiet w każdym wieku, którego efektem jest przyciemnienie brwi i nadanie im pożądanego koloru poprzez farbowanie henną. Efekt zabiegu znakomicie podkreśla oprawę oczu.
 • Lifting i laminacja rzęs – to bardzo popularny zabieg, który cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych kobiet. Jego efektem jest podniesienie i podkręcenie rzęs, co wygląda bardzo naturalnie. Ponadto, włoski stają się odżywione, pogrubione i delikatnie przyciemnione.
 • Rekonstrukcja brwi – szkolenie z tego zakresu uczy, w jaki sposób wykonać zabieg rekonstrukcji brwi mający na celu optyczne ich zagęszczenie oraz wypełnienie prześwitów. Polega on na doczepieniu sztucznych włosków do naturalnych, podobnie jak ma to miejsce w przypadku zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Jego zaletą jest naturalny efekt.
 • Microblading – permanentny makijaż brwi – to propozycja dla kobiet, które chcą zaoszczędzić swój czas na codziennym podkreślaniu brwi za pomocą makijażu. Zabieg ten polega na dorysowaniu włosków w brakujących miejscach przy użyciu specjalnego tuszu i akcesoriów do tego przeznaczonych.
 • Przedłużanie dolnych rzęs – to propozycja, na którą z pewnością skusi się kilka klientek regularnie przedłużających górne rzęsy. Zabieg pozwala optycznie powiększyć oko, a póki jest jeszcze słabo rozpowszechniony, może stanowić doskonały wyróżnik oferty Twojego salonu na tle konkurencji.