Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs - Szczecin

Przedłużanie rzęs - Szczecin

Paulina Gieniec

Lashes&Brows Academy, Kochanowskiego 17A, Gryfino, tel: 886 196 874

Zabiegi przedłużania rzęs w Szczecinie:

 • przedłużania rzęs metodą 1 do 1
 • przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;
 • przedłużanie rzęs dolnych;
 • rekonstrukcja brwi
 • lifting rzęs;
 • semipermanentna mascara;
 • microblading brwi;

Poznaj ofertę Noble Lashes z zakresu szkoleń z przedłużania rzęs w Szczecinie

Chcesz rozpocząć przygodę z przedłużaniem rzęs, a Twoją największą pasją są kosmetyki? Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty naszej firmy Noble Lashes, dzięki której poznasz wspaniałych ludzi, poprawisz swoje umiejętności, a także poznasz wszelkie tajniki związane z zabiegami kosmetycznymi. Oferujemy szeroki wybór szkoleń, wśród których do najpopularniejszych należą między innymi kursy z przedłużania i zagęszczania rzęs odbywające się w Szczecinie. Jeśli chcesz zostać profesjonalną stylistką, to taka inwestycja w swoją przyszłość jest doskonałym rozwiązaniem, gdyż do prawidłowego wykonania zabiegów kosmetycznych konieczne jest posiadanie podstawowych umiejętności i techniki stylizacji rzęs. Oferujemy różnego rodzaju szkolenia, zarówno metodą 1:1, jak i bardziej zaawansowanymi metodami objętościowymi, które stanowią kolejny krok w karierze każdej profesjonalnej stylistki.

Na czym polega zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużone rzęsy za pomocą metody 1:1 to sposób na prawdziwie magnetyzujące spojrzenie, a jednocześnie uzyskanie naturalnego efektu, który pasuje do każdej urody. To zabieg, który pozwoli wydłużyć i podkręcić rzęsy – co jednocześnie pięknie podkreśli spojrzenie i doda pewności siebie. Ponadto, prawidłowo zaaplikowane, sztuczne rzęsy pozwalają każdego dnia zaoszczędzić mnóstwo czasu na makijaż, co dotyczy zarówno metody 1:1, jak i metod objętościowych. Zabiegi te polegają na doklejeniu przy użyciu specjalnego kleju i akcesoriów sztucznych włosków do naturalnych rzęs, biorąc przy tym pod uwagę wielkość i kształt oka.

Szkolenia z przedłużania rzęs – kompleksowa wiedza przekazana przez profesjonalistów

Szkolenia Noble Lashes prowadzone przez prawdziwe profesjonalistki z branży beauty to gwarancja jakości i przede wszystkim dokładności, dlatego możesz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach. Ucząc się przedłużania i zagęszczania rzęs z naszymi instruktorami, możesz być pewna, że wiedza zostanie przekazana w przystępny i zrozumiały sposób, a Ty szybko opanujesz nowe umiejętności, dzięki którym Twoje klientki będą zadowolone z wykonanych zabiegów. Poza tajnikami dotyczącymi stylizacji rzęs poznasz także podstawowe zasady bezpieczeństwa i BHP, które uczą odpowiedzialności i pozwalają odnaleźć się w stresujących i trudnych sytuacjach. Dodatkowo dowiesz się, jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania rzęs oraz jak odpowiednio dobrać metodę do kształtu i wielkości oka, a także urody klientki.

Poznaj metody przedłużania i zagęszczania rzęs

Klasyczna metoda przedłużania rzęs 1:1 jest zdecydowanie podstawą, gdyż to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Aplikacja tego rodzaju polega na doklejaniu jednej sztucznej rzęsy do jednego naturalnego włoska, co nie zajmuje wiele czasu, a efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka tygodni i to właśnie od tej metody warto rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją. Kolejnym poziomem wtajemniczenia dla stylistek są metody objętościowe, wśród których można wymienić 2D (2:1), 3D (3:1) i 4D (4:1) oraz te zapewniające spektakularne efekty w postaci stylizacji Hollywood Effect i Russian Volume. Są one przeznaczone głównie na wyjątkowe okazje.

Prawidłowa pielęgnacja rzęs po zabiegu

Odpowiednia pielęgnacja rzęs po zabiegu ma bezpośredni wpływ na trwałość aplikacji i to nie ulega żadnej wątpliwości. Przez 24h po wykonaniu zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs należy unikać brania gorących kąpieli, korzystania z sauny czy basenu, a także malowania okolic oczu. Ponadto, warto uważać na zaaplikowanie rzęsy, używać delikatnych kosmetyków do mycia, a także uważnie je rozczesywać tuż po wstaniu z łóżka.

Kompleksowa wiedza przekazywana na szkoleniach z przedłużania rzęs

 • Szkolenie z przedłużania rzęs – uzyskanie gęstego wachlarza rzęs nigdy nie było tak proste. Szkolenie Noble Lashes pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę do przedłużenia rzęs wieloma metodami, które podkreślą spojrzenie Twoich klientek.
 • Henna brwi – oprawa oczu jest najważniejszym elementem wpływającym na spojrzenie. Henna brwi to zabieg polegający na ich przyciemnieniu specjalnym barwnikiem, który zapewnia naturalny efekt i jest w pełni bezpieczny w stosowaniu.
 • Lifting i laminacja rzęs – ten bardzo popularny i lubiany zabieg należy do prostych w wykonaniu i zarazem efektownych. Za jego pomocą można podkreślić spojrzenie i podkręcić rzęsy, uzyskując w ten sposób efektowny, lecz zarazem także naturalny efekt. Co więcej, naturalne włoski dzięki temu stają się odżywione i pogrubione.
 • Rekonstrukcja brwi – proces doczepiania sztucznych włosków do naturalnych jest prosty i nieinwazyjny, dzięki czemu stanowi bezpieczną i lubianą alternatywę microbladingu. Jest wybierany głównie przez klientki marzące o idealnym kształcie brwi.
 • Microblading – permanentny makijaż brwi – zabieg ten zyskuje na popularności z dnia na dzień. Polega na dorysowaniu za pomocą specjalnego tuszu sztucznych włosków w pożądanych miejscach. Efekty zabiegu są długotrwałe i bardzo wyraziste, dlatego można za jego pomocą wypełnić luki i prześwity oraz większe przerzedzenia w łuku brwiowym.
 • Przedłużanie dolnych rzęs – ten zabieg jest przeznaczony do zwiększenia gęstości dolnych rzęs. Nie jest to popularne rozwiązanie, więc może wyróżnić Twój salon na tle innych.