Wczytuję dane...
Syntetyczne Rzęsy Białe Norki są wytrzymałe, elastycznie i lśniące. W świetle dziennym biały kolor uwydatnia się i połyskuje, natomiast w sztucznym rzęsy przybierają czarną barwę.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Kolorowe szaleństwo

Nowy trend szczególną popularnością cieszy się na Instagramie, gdzie można znaleźć wiele barwnych i inspirujących stylizacji - od tęczowych wachlarzy, po delikatne, kolorowe akcenty podkreślające głębię spojrzenia.

Rzęsy Białe Norki

Profil, połysk i miękkość syntetycznych rzęs Białe Norki pozwolą Ci na stworzenie niezwykłego efektu i wyraziste podkreślenie oczu. Rzęsy są odporne na odkształcenia i łatwo się układają. Można wykonać nimi pełny zabieg przedłużania rzęs lub wykorzystać jako kolorowy akcent w kącikach oczu. Jest to produkt umożliwiający stworzenie czarującej i oryginalnej stylizacji, która zadowoli odważne, lubiące eksperymenty klientki.

Paleta Noble Lashes

Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić aplikację oraz przechowywanie. Specjalna taśma zabezpiecza rzęsy na tyle delikatnie, że możliwe jest łatwe odklejenie zarówno pojedynczych, jak i kilku sztuk jednocześnie. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długościach od 8 do 13 mm. Dostępne są również różne grubości. Ponadto, paleta świetnie zabezpiecza rzęsy przed uszkodzeniami.

 


 

Bezpieczne i profesjonalne produkty Noble Lashes

Produkty Noble Lashes to gwarancja najwyższej jakości. Rzęsy są odporne na wodę, łzy, pot i wysoką temperaturę. Różnorodność naszej oferty pozwoli Ci wybrać produkt odpowiedni do indywidualnych potrzeb każdej klientki. Użycie rzęs Noble Lashes gwarantuje zachwycający efekt, podkreślający kolor oczu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...