Wczytuję dane...
Syntetyczne Rzęsy Bordowe Norki ujawniają piękną, połyskującą barwę dopiero w świetle dziennym.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

W kolorze wina

Ogromny wpływ na rozwój tego trendu miały media społecznościowe, a w szczególności Instagram. Bordowe rzęsy mogą być świetnym sposobem na oryginalne i wyraziste podkreślenie oczu i głębi spojrzenia. Wyjątkowo dobrze sprawdzą się w połączeniu z niebieskimi lub brązowymi oczami.

Rzęsy Bordowe Norki

W sztucznym świetle rzęsy Bordowe Norki połyskują czarnym kolorem. Są niezwykle wytrzymałe i elastyczne. Ich profil, blask i struktura sprawiają, że doskonale łączą się z naturalnymi rzęsami. Lekkość i miękkość zapewnia komfort i wygodę. Podczas noszenia są prawie niewyczuwalne. Różne długości i grubości pozwolą na uwzględnienie indywidualnych potrzeb każdej klientki. Rzęsy są bezpieczne dla zdrowia. Jest to produkt wysokiej jakości, odporny na wodę, łzy, pot i wysoką temperaturę. Z pewnością spełni wymagania profesjonalnej stylistki rzęs. Jest gwarancją łatwej pracy i olśniewającego efektu.

 


 

Paleta Noble Lashes

Paleta Noble Lashes została skonstruowana w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić aplikację. Taśma zabezpieczająca rzęsy jest mocno przytwierdzona do spodu opakowania i chroni przed przesunięciami i uszkodzeniami. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne przechowywanie produktu. Rzęsy można łatwo odkleić zarówno pojedynczo, jak i całymi kępkami. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości 0,07, 0,10 lub 0,20 mm. Dostępna jest również paleta zawierająca rzęsy o długości od 9 do 13 mm i grubości 0,15 mm.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...