Wczytuję dane...
Kolorowe rzęsy to oryginalny sposób na podkreślenie oczu. Internautki pokochały ten trend, dzieląc się w mediach społecznościowych inspirującymi stylizacjami.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Intensywne podkreślenie

Intensywny, bordowy kolor z pewnością przyciągnie wiele spojrzeń. Świetnie sprawdzi się w połączeniu z niebieskimi lub brązowymi oczami. Barwne rzęsy mogą zostać wykorzystane na wiele sposobów - do pełnego zabiegu przedłużania rzęs, jako pojedyncze akcenty w kącikach oczu lub kolorowe kępki.

Rzęsy Bordowe Norki

Rzęsy Bordowe Norki wyróżnia wytrzymałość i elastyczność. Niezwykły efekt daje również zmiana koloru w zależności od źródła światła. W świetle sztucznym rzęsy przybierają kolor klasycznej czerni. Z kolei w świetle dziennym uwidacznia się kolor bordowy z towarzyszącym mu połyskiem. Lekkość i miękkość gwarantują komfortowe noszenie. Rzęsy norki są syntetyczne, odporne na wilgoć, wysoką temperaturę i odkształcenia. Ich struktura i profil sprawiają, że doskonale łączą się z naturalnymi włoskami. Różnorodność długości i grubości pozwolą Ci na uwzględnienie indywidualnych potrzeb każdej klientki. Produkty Noble Lashes to gwarancja wysokiej jakości spełniającej wymogi profesjonalnych stylistek rzęs.


 

Paleta Noble Lashes

Paleta Noble Lashes pozwala na łatwą aplikację oraz chroni produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi i odkształceniami. Specjalna taśma, która zabezpiecza rzęsy, jest mocno przytwierdzona do spodu opakowania. Rzęsy są jednak przyklejone na tyle delikatnie, że ich odklejanie nie stanowi żadnego problemu. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości  0,07, 0,10 lub 0,15 mm. Dostępna jest również paleta zawierająca rzęsy o długości od 9 do 13 mm i grubości 0,20 mm.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...