Wczytuję dane...
Jeśli Twoja klientka chciałaby wypróbować kolorowe rzęsy, jednak obawia się dużej zmiany wizerunku, postaw na brązowe rzęsy, które są idealne na początek.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Klasyczne i eleganckie

Ich kolor jest zbliżony do naturalnego i świetnie komponuje się z każdym kolorem oczu. Połyskliwość rzęs jest wyrazista, ale nie krzykliwa. Jest to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z kolorowymi rzęsami. Fantastycznie sprawdzą się w codziennej stylizacji, ale mogą stanowić też ciekawy akcent w wieczorowym wizerunku.

Rzęsy Brązowe Norki

Rzęsy Brązowe Norki są odporne na wodę, łzy, pot i wysoką temperaturę. Świadczy to o ich wysokiej jakości. Są to rzęsy syntetyczne, których struktura, wytrzymałość i elastyczność sprawiają, że doskonale łączą się z rzęsami naturalnymi. Są lekkie, a ich noszenie niezwykle komfortowe i wygodne. Ich elegancki profil sprawia, że układają się w piękne wachlarze. Rzęsy zmieniają kolor - w świetle sztucznym przybiorą czarny kolor, a w świetle dziennym ujawnia się brązowa barwa i połysk. Nie obciążają rzęs naturalnych i nie uszkadzają ich struktury. Doskonale sprawdzą się w pełnym zabiegu przedłużania rzęs. Mogą także stanowić dodatek, nadający wyrazistego charakteru spojrzeniu i podkreślający kolor oczu.Paleta Noble Lashes

Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić szybką aplikację oraz bezpieczne przechowywanie. Taśma mocująca rzęsy jest solidnie przytwierdzona do spodu palety. Możesz równie łatwo odkleić pojedyncze rzęsy lub kilka sztuk jednocześnie. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości 0,15 mm. Taka różnorodność pozwoli Ci na indywidualne dopasowanie do potrzeb każdej klientki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...