Wczytuję dane...
Ciemnoróżowe rzęsy cechuje intensywna barwa. Jest to odcień bardziej neonowy, wyrazisty i przeznaczony zdecydowanie dla kobiet lubiących eksperymenty z wizerunkiem.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Niezwykle intensywne

Rzęsy o tak niezwykłym kolorze z pewnością nadadzą charakteru wieczorowym stylizacjom. Delikatne, neonowe akcenty sprawdzą się także na co dzień wśród pań odważnych i ceniących oryginalny wygląd.

Rzęsy Ciemnoróżowe Norki

Syntetyczne Rzęsy Ciemnoróżowe Norki są wytrzymałe i elastyczne. Wystawione na działanie wilgoci i wysokiej temperatury zachowają swój profil i strukturę. Rzęsy w zależności od światła zmieniają barwę - w sztucznym przybierają czarny kolor, w dziennym z kolei ukazuje się połyskliwy, ciemnoróżowy odcień. Eleganckie wygięcie sprawia, że ładnie komponują się z rzęsami naturalnymi. Dodatkowo nie stanowią dla nich obciążenia. Rzęsy syntetyczne są miękkie, niezwykle lekkie, a ich noszenie jest bardzo komfortowe. Łatwo się układają i zachowują formę pięknych wachlarzy. Sprawdzą się zarówno jako kolorowy akcent w kącikach oczu, jak i podczas zabiegu pełnego przedłużania rzęs. Jest to produkt profesjonalny i bezpieczny dla zdrowia.Paleta Noble Lashes

Opakowanie przede wszystkim umożliwia przechowywanie produktu bez narażenia na ewentualne uszkodzenia lub odkształcenia. Specjalna taśma, która jest solidnie przymocowana do spodu palety, utrzymuje rzęsy w odpowiedniej pozycji. Rzęsy są przyklejone na tyle delikatnie, że ich odklejanie nie stanowi żadnego problemu. Możliwe jest odklejanie pojedynczych rzęs, a także kilku jednocześnie. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubościach: 0,07, 0,10 lub 0,20 mm. Dostępna jest także paleta rzęs o długości od 9 do 13 mm i grubości 0,15 mm. Tak szeroka oferta pozwoli na dopasowanie rzęs do indywidualnych potrzeb każdej klientki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...