Wczytuję dane...
Syntetyczne Rzęsy Czerwone Norki charakteryzują się wytrzymałością, miękkością i pięknym blaskiem

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Nowy trend

Kolorowe rzęsy stały się niezwykle popularne w mediach społecznościowych. Barwne stylizacje opanowały głównie Instagram, gdzie można znaleźć wiele inspiracji. Jest to wspaniały, coraz częściej stosowany w codziennym makijażu sposób, aby podkreślić kolor oczu. Kobiety odważne i lubiące eksperymenty z pewnością chętnie wypróbują kolorowe rzęsy.

Rzęsy Czerwone Norki

W sztucznym świetle rzęsy Czerwone Norki przybierają kolor głębokiej czerni, natomiast światło dzienne uwydatnia piękną, połyskującą czerwień. Ich profil, połysk i struktura sprawia, że doskonale komponują się z rzęsami naturalnymi. Są także odporne na odkształcenia i łatwo się układają. Świetnie sprawdzą się podczas zabiegu pełnego przedłużania rzęs, tworząc niezwykle oryginalną i odważną stylizację.

 

Paleta Noble Lashes

Rzęsy do palety przymocowane są specjalną taśmą w sposób, który nie utrudnia ich odklejania. Możliwe jest odklejenie pojedynczych rzęs, jak i kilku sztuk jednocześnie. Opakowanie zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami, odkształceniami i ułatwia przechowywanie. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości  0,07, 0,10 lub 0,20 mm. Dostępna jest również paleta zawierająca rzęsy o długości od 9 do 13 mm i grubości 0,15 mm.

Bezpieczne i profesjonalne produkty Noble Lashes

Produkty Noble Lashes to gwarancja najwyższej jakości. Rzęsy są odporne na pot, łzy, wodę i wysoką temperaturę. Różnorodność naszej oferty pozwoli Ci wybrać produkt odpowiedni do indywidualnych potrzeb każdej klientki. Użycie rzęs Noble Lashes gwarantuje zachwycający efekt podkreślający głębię spojrzenia.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...