Wczytuję dane...
Rzęsy w kolorze morskim to świetny sposób na bajkowy efekt. To kolor, który doskonale sprawdzi się w oryginalnej i czarującej stylizacji rzęs.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Jak syrena

Ta wyrazista barwa połączona z połyskiem przywodzi na myśl ocean oraz syreny i ich niezwykły urok. Morskie rzęsy mogą stanowić interesujące i oryginalne urozmaicenie. Delikatny, kolorowy akcent nada spojrzeniu subtelności. Dla odważniejszych pozostaje pełen zabieg przedłużenia rzęs. W przypadku tak wyrazistego koloru efekt z pewnością będzie przyciągał uwagę.

Rzęsy Morskie Norki

Rzęsy Morskie Norki są niezwykle wytrzymałe i elastyczne. Są to rzęsy syntetyczne. Woda, łzy, pot czy wysoka temperatura nie wpłyną negatywnie na ich kształt, czy strukturę. Efekt zmiany koloru w zależności od światła dodaje im magii. Rzęsy w świetle sztucznym wyglądają na czarne. Natomiast w świetle dziennym ujawnia się ich morski kolor i blask. Rzęsy są miękkie, lekkie i wygodne podczas noszenia. Komponują się z naturalnymi, nie stanowią dla nich obciążenia. Jest to produkt profesjonalny, w pełni bezpieczny dla zdrowia. Dzięki nim Twoja praca stanie się łatwiejsza i szybsza, a efekt będzie nieziemski.

 


 

Paleta Noble Lashes

Opakowanie przede wszystkim umożliwia przechowywanie produktu bez obaw o ewentualne uszkodzenia lub odkształcenia. Specjalna taśma utrzymuje rzęsy w odpowiedniej pozycji. Rzęsy są przyklejone na tyle delikatnie, że ich odklejanie nie stanowi żadnego problemu. Możesz łatwo i szybko odkleić pojedyncze rzęsy, a także kilka sztuk naraz. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości 0,15 mm. Pozwoli Ci to na dopasowanie produktu do potrzeb danej klientki. 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...