Wczytuję dane...
Srebrzyste rzęsy podkreślające kolor oczu? Dlaczego nie! Metaliczne barwy przyciągają uwagę i tworzą piękną oprawę oczu.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Metaliczny blask

Jest to zdecydowanie rozwiązanie dla odważnych i oryginalnych kobiet. Mogą stanowić zarówno najważniejszy punkt karnawałowej stylizacji, jak i delikatnej wersji na co dzień.

Rzęsy Srebrne Norki

Magia srebrnych rzęs sprawia, że w świetle sztucznym wyglądają na klasyczne, czarne rzęsy. Dopiero światło dzienne ujawnia ich srebrzystą barwę i niezwykły połysk. Rzęsy Srebrne Norki są syntetyczne, wytrzymałe i elastyczne. Pozwolą na stworzenie odważnej stylizacji, a szeroka gama długości i grubości na indywidualne dopasowanie do każdej klientki. Są wyprofilowane w taki sposób, aby jak najlepiej komponowały się z naturalnymi włoskami. Woda, łzy czy wysoka temperatura nie spowodują ich odkształcenia. Rzęsy zachowują swoją miękkość, połysk i pozostaną lekkie i pięknie wywinięte. Są prawie niewyczuwalne podczas noszenia. Noble Lashes gwarantuje wysoką jakość produktu, która spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających klientek.

 

Paleta Noble Lashes

Paleta przede wszystkim doskonale zabezpiecza rzęsy przed uszkodzeniami. Jest także zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwić aplikację. Taśma, do której przyklejone są rzęsy, jest solidnie przytwierdzona do spodu palety. Rzęsy z kolei są przyklejone na tyle delikatnie, że ich odklejanie nie sprawia problemu. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości 0,07 lub 0,10 mm. Inna opcja to paleta rzęs o długości od 10 do 14 mm i grubości 0,15 lub 0,20 mm. Różnorodność grubości i długość, a także piękny profil, pozwoli dopasować rzęsy indywidualnie do każdej klientki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...