Wczytuję dane...
Srebrzyste rzęsy to zdecydowanie idealny wybór dla oryginalnych i odważnych kobiet.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Metaliczny blask

Metaliczna oprawa oczu przyciąga uwagę, podkreśla kolor tęczówki i głębie spojrzenia. To również pole do popisu dla stylistek rzęs - możesz stworzyć zarówno szaloną, imprezową wersję, jak i delikatną, elegancką.

Rzęsy Srebrne Norki

Niezwykłą cechą srebrnych rzęs Noble Lashes jest zmiana koloru w zależności od źródła światła. W świetle sztucznym rzęsy wyglądają na czarne, natomiast w świetle dziennym ukazuje się ich połyskliwa, srebrzysta barwa. Rzęsy Srebrne Norki są syntetyczne i świetnie sprawdzą się podczas pełnego zabiegu przedłużania rzęs. Równie dobrze wyglądają jako kolorowy akcent w kącikach oczu. Rzęsy są wytrzymałe, elastyczne i lśniące. Zachowują swój kształt, a ich struktura i miękkość sprawiają, że idealnie komponują się z rzęsami naturalnymi. Dzięki ich profilowi i lekkości są prawie niewyczuwalne podczas noszenia. Jest to produkt najwyższej jakości, niezagrażający zdrowiu. Dzięki niemu Twoja praca stanie się łatwiejsza i szybsza, a efekt z pewnością zadowoli Twoje klientki.

 

Paleta Noble Lashes

Paleta przede wszystkim doskonale zabezpiecza rzęsy przed uszkodzeniami i odkształceniami. Pozwala także na łatwiejszą i szybszą aplikację. Taśma, do której przyklejone są rzęsy, jest solidnie przytwierdzona do spodu palety. Rzęsy możesz odklejać zarówno pojedynczo, jak i kilka sztuk jednocześnie. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości 0,07 lub 0,10 mm. Inna opcja to paleta rzęs o długości od 10 do 14 mm i grubości 0,15 lub 0,20 mm. Różnorodność dostępnych grubości i długość, a także piękny profil, pozwoli dopasować rzęsy indywidualnie do każdej klientki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...